https://www.funidelia.cz/cart

Právní upozornění a Podmínky prodeje

Právní upozornění

Vlastníkem Funidelia.cz je:

FUNIGLOBAL DEVELOPMENT S.L.
Calle Poetisa María Zambrano nº 31, Edificio WTCZ, Torre Este, Planta 16, 50018 Zaragoza - Španělsko
E-Mail: info@funidelia.cz

Generální ředitelé:

Carlos Larraz Nasarre, Antonio Escartín Villellas

FUNIGLOBAL DEVELOPMENT S.L. je Španělská společnost zaregistrovaná v obchodním rejstříku the Zaragoza Company Registry, vydání 4257, dokument 24, stránka Z-63129, VAT číslo (VAT identification number): ESB22370902.


Podmínky prodeje

Tyto obecné podmínky prodeje regulují prodej na stránce “www.funidelia.cz”, jejímž vlastníkem je FUNIGLOBAL DEVELOPMENT S.L.

Tyto podmínky ustanovují práva a povinnosti všech zákazníků FUNIDELIA a vztahují se na veškeré produkty i služby poskytované stránkou „www.funidelia.cz“.

Tyto podmínky jsou pro nás stejně důležité jako pro Vás a byly navrženy jako právně platná dohoda mezi společností a zákazníkem, která chrání jak práva zákazníka, tak naší společnosti.

Doporučujeme Vám přečíst si naše zásady ochrany osobních údajů a rovněž následující podmínky.

Užíváním stránky “www.funidelia.cz” či objednáním některého z našich produktů se dobrovolně zavazujete k dodržování těchto podmínek stejně jako zásad ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s těmito podmínkami či se zásadami ochrany osobních údajů, doporučujeme Vám nevyužívat našich služeb.

Tyto podmínky mohou být kdykoli změněny, proto doporučujeme přečíst si je před každou objednávkou.

Objednáním zboží na “www.funidelia.cz” se zavazujete respektovat ceny, popisy zboží v momentě koupi a obecné podmínky prodeje, které jsou jedinými uplatnitelnými podmínkami v momentě koupi.

Zavazujete se k používání stránky “www.funidelia.cz” pouze k vytvoření právně platné objednávky či relevantního dotazu. Zároveň jste povinnen(a) uvést platnou e-mailovou adresu, doručovací adresu či další potřebné kontaktní informace s vědomím, že můžeme tyto informace v případě potřeby použít a kontaktovat Vás (viz Zásady ochrany osobních údajů – článek 12). Pokud nám neposkytnete potřebné informace, nebudeme schopni vyřídit Vaši objednávku.

Objednáním na “www.funidelia.cz” potvrzujete Vaši plnou autorizaci k použítí kreditní karty, pokud zvolíte tento způsob úhrady. Pouze osoby zákonem oprávněné k uzavření smlouvy mohou objednávat zboží na “www.funidelia.cz”.

Pro úspěšné objednání zboží následujte všechny kroky v procesu online objednání (či telefonického objednání) až po platbu.

Poté obdržíte e-mail potvrzující Vaši objednávku. Mějte prosím na paměti, že tento e-mail nepotrvzuje, že Vaše objednávka byla přijata, pouze to že jsme přijali Vaši žádost o koupi produktu/ů. Všechny objednávky musí být potvrzeny naší společností. Vaši objednávku potvrdíme e-mailem informujícím, že Vámi objednaný produkt/y byly odeslány (Odeslání objednávky).

Smlouva o koupi mezi Funidelia a zákazníkem nabývá platnosti až v momentě odeslání tohoto e-mailu (Odeslání objednávky).

Tato smlouva se vztahuje pouze na produkty uvedené v e-mailu potvrzujícím přijetí objednávky (Odeslání objednávky).

Nejsme povinni dodat Vám žádný z produktů, které byly uvedeny ve Vaší objednávce, ale ne v e-mailu potvrzujícím přijetí objednávky (Odeslání objednávky) až do chvíle, kdy Vám zašleme e-mail potvrzující odeslání těchto produktů (Odeslání objednávky).

Společnost FUNIDELIA se vždy bude snažit vyjít vstříc potřebám zákazníka. Každopádně veškeré objednávky jsou závislé na dostupnosti daného produktu. Pokud se vyskytnou problémy s dodáním či je dané zboží vyprodáno, FUNIDELIA si vyhrazuje právo doporučit zákazníkovi podobné produkty stejné kvality, které v daném momentě dostupné jsou. Pokud si nepřejete objednat žádný z námi dopoučených produktů, refundujeme Vaše výhrady za nedostupný produkt.

FUNIDELIA se zavazuje dodat produkty v perfektním stavu na adresu uvedenou v objednacím formuláři.

Máte možnost požádat o dodání na jinou adresu, než je adresa osoby, která zboží objedala, ale pouze v případě, že daná adresa spadá do naší doručovací oblasti.

FUNIDELIA nedodá zboží na vzdálené adresy či do oblastí, které nespadají do naší doručovací oblasti. FUNIDELIA si proto vyhrazuje právo na odmítnutí dodání zboží do oblastí, které znamenají vysoké riziko neúspěšného doručení.

Pro úspěšné doručení objednávky bychom ocenili, pokud uvedete adresu, na kterou bude možné objednávku doručit i během standardní pracovní doby.

Společnost FUNIDELIA využívá k doručení objednávek renomované dopravce jako PPL či DPD. Můžeme ovšem využít služeb dalších dopravců bez upozornění zákazníka.

FUNIDELIA poskytne zákazníkovi veškeré informace o procesu doručení. Tyto informace jsou sledovací číslo zásilky a jméno společnosti, která zprostředkuje doručení objednávky. Zákazník tak může dopravce kdykoli přímo kontaktovat a upřesnit informace týkající se doručení zásilky.

Zásilka bude doručena na adresu uvedenou zákazníkem v objednávce. V případě, že adresát nebude zastižen, dopravce zanechá vzkaz s instrukcemi pro domluvení nového doručení, ovšem toto nemůžeme zaručit. Ve většině případů bude zákazník informován po telefonu. FUNIDELIA si rezervuje právo změnit způsob doručení i dopravce bez ohledu na to, co je uvedeno zde, pokud tato změna neznamená nebezpečí poškození produktu/ů.

Výše poštovného bude uvedena v poslední části procesu koupi a záleží na vybraných prioritách (expres nebo normální) a na uvedené doručovací adrese. Tyto podmínky se mohou změnit.

V souladu se současnými podmínkami se zásilka považuje za úspěšně doručenou v momentě, kdy je podepsán doručovací formulář na uvedené adrese.

Doba doručení

Funidelia pracuje s různými dobami doručení, vše záleží na konkrétním produktu. Viz sekce Doručení pro více informací. Kažodopádně během zpracovávání objednávky můžete celý proces sledovat na svém účtu.

Pokud některý z produktů není na skladě, doručení může být opožděno o 24 hodin. Pokud tato situace nastane, budete o tom informován(a) v momentě koupi.

Doručovací doba některých produktů na www.funidelia.cz se liší od obvyklé, tato informace je vždy zdůrazněna na stránce daného produktu.

Veškeré doručovací doby jsou pouze odhadované a mohou se měnit v závislosti na okolnostech.

Pokud z nějakého důvodu nebudeme schopni doručit objednávku včas, budeme Vás o tom informovat a dáme Vám na výběr mezi pokračováním a zrušením objednávky. Pokud se rozhodnete pokračovat, bude stanovené nové datum doručení. Pokud zvolíte zrušení objednávky, plně refundujeme veškeré výdaje za objednávku. Mějte prosím na paměti, že nedoručujeme v neděli.

Neúspěšné doručení

Může nastat situace (např. opoždění při doplňování skladu), která zabrání či ztíží doručení v momentě potvrzení objednávky. V tomto případě budete informování o této komplikaci i jejích důvodech. Stanovíme nové datum doručení či zcela refundujeme výdaje spojené s objednávkou.

V současné době měníme 21% DPH na všechny naše výrobky.

V souladu s platnými zákony musí Funidelia platit DPH ze všech objednávek, odeslaných nebo dovezených z České Republiky. Obvykle je DPH účtováno v souladu s platnými zákony země doručení zboží.

Ceny všeho zboží na Funidelia jsou včetně DPH.

Ceny uvedené na stránce www.funidelia.cz jsou včetně DPH aktuální ke dni koupi, ale nezahrnují poštovné a jakékoli další administrativní poplatky, které budou zahrnuty v celkové ceně objednávky.

Pro další informace o cenách poštovného viz Doručení.

Pro více informací o administrativních poplatcích v závislosti na zvoleném způsobu platby viz Jak nakupovat.

FUNIDELIA si rezervuje právo kdykoli změnit ceny uvedené na www.funidelia.cz. Celková cena objednávky bude vypočítaná na základě cen uvedených v momentě koupi.

Pro více informaci o způsobech platby a administrativních poplatcích s nimi spojenými viz Jak nakupovat.

FUNIDELIA si vyhrazuje právo bez jakýchkoli námitek zákazníků změnit způsoby platby vytvořením nových či zrušením starých. Pokud tato změna ovlivní již existující objednávky na www.funidelia.cz, FUNIDELIA o tom bude ihned informovat dotyčné zákazníky, kteří budou mít možnost zrušit objednávku.

Platba kartou prostřednictvím Visa a American Express

Platba bude uskutečněna online v momentě, kdy jsou uvedeny relevantní informace (číslo karty, kód) prostřednictvím platebního portálu příslušné instituce.

Ve snaze zajistit maximální bezpečnost FUNIDELIA používá platební portály renomovaných finančních institucí.

Veškeré citlivé údaje jsou poslány šifrovanou formou (SSL) rovnou do systému příslušné finanční instituce. Šifrovací systém SSL zajišťuje maximální bezpečnost při sdílení citlivých informací po internetu.

Citlivé údaje o Vaší platební kartě nebudou uloženy v žádné z našich databází. Budou použity výhradně pro uskutečnění platby prostřednictvím platebního portálu dané finanční instituce.

Kreditní karta musí být autorizována jejím vydavatelem. Pokud vydavatel neautorizuje platbu danou kartou, FUNIDELIA nenese zodpovědnost za opoždění či nedoručení zásilky a nemůže s Vámi uzavřít kupní smlouvu.

FUNIDELIA si vyhrazuje právo ověřit osobní informace uvedené zákazíkem a použít všech dostupných prostředku (včetně zrušení objednávky) k ujištění se, že zakoupené zboží bude doručeno v souladu s uvedenými informacemi.

Pro více informací o pravidlech vrácení zboží viz Vrácení zboží.

FUNIDELIA se zavazuje napravit chyby způsobené při výrobě produktů. Jakýkoli defekt způsobený špatným používáním nespadá pod záruku FUNIDELIA.

V případě vadného produktu FUNIDELIA uhradí potřebné opravy, výměnu produktu, nabídne slevu či zrušení smlouvy. Trvání záruky jsou 2 roky od data doručení objednávky. Zákazník je povinnen informovat FUNIDELIA o jakýchkoli závadách do 2 měsíců od jejich objevení.

Vrácené zboží musí splňovat podmínky uvedené ve Vrácení zboží.

Záruka se nevztahuje na defekty způsobené vnějšími faktory, nehodami (především nehodami způsobenými elektřinou), opotřebením, nesprávným používáním a neododržením instrukcí uvedených dodavatelem.

Produkty upravené či opravené zákazníkem či jinou osobou, která není autorizovaná dodavatelem, pozbývají nároku na záruku.

V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte protřednictvím Kontaktního formuláře.

FUNIDELIA přebírá zodpovědnost pouze za ceny produktů uvedené na stránce www.funidelia.cz a nenese zodpovědnost za jakékoli drobné chyby, které mohou nastat v procesu koupi či vyřizování objednávky.

FUNIDELIA nenese zodpovědnost za jakékoli poškození produktu způsobené nesprávným používáním produktu ani za jakékoli změny ve výrobě produktu, jelikož tyto změny jsou závislé na rozhodnutí výrobce.

FUNIDELIA nenese zodpovědnost za jakékoli nepřímé poškození produktu, ztrátu produktu či nefunkčnost způsobenou třetí stranou, přestože toto poškození, ztráta či nefunkčnost mohly být předvídány či o nich FUNIDELIA věděla.

Na základě výše uvedených obecných podmínek částka uhrazená společností FUNIDELIA za nefunkční produkt či zrušenou objednávku nemůže za žádných okolností překročit celkovou částku zaplacenou při koupi produktu/ů.

Uvedené podmínky nijak nezasahují do práv zákazníka specifikovaných zákonem ani jeho právo odstoupit od smlouvy.

Tyto obecné podmínky upravuje španělský zákon. Obě strany mají právo obrátit se na zaragozský soud v případě rozporu mezi španělským právem a právem jejich země.

Stránky www.funidelia.cz byly vytvořeny za účelem nabídky produktů dodávaných společností FUNIDELIA.

Veškeré ilustrace, design, symboly, grafika, fotografie, obrázky a další obsah stránek jsou ve výlučném vlastnictví společnosti FUNIDELIA či licencované oficiálním dodavatelem.

Prosíme naše zákazníky, aby vzali na vědomí, že obsah, design a zdrojový kód těchto stránek jsou chráněny aktuálními španělskými i mezinárodními zákony jakožto součást duševního a průmyslového vlastnictví.

®Funidelia je registrovaná značka.

Jakákoli reprodukce těchto stránek, byť jen částečná, včetně reprodukce prostřednictvím odkazu, bez souhlasu společnosti FUNIDELIA je zakázána.

Stejně tak kopírování, reprodukování, upravování, distribuování, komercializace či jiné činnosti, které porušují současné španělské či mezinárodní zákony upravující duševní a průmyslové vlastnictví jako neautorizované užívání obsahu stránek jsou zakázány.

FUNIDELIA neposkytuje žádnou autorizaci či licenci pro užívání obsahu stránek www.funidelia.cz.

Dle podmínek musí alespoň část komunikace probíhat písemně. Používáním naší stránky www.funidelia.cz vyjadřujete souhlas s tím, že většina korespondence bude probíhat elektronickou formou.

Budeme vás kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Zavazujete se ke komunikaci elektronickou formou a berete na vědomí, že veškeré smlouvy, upozornění, informace a další korespondence budou v elektronické formě a splňují zákonem stanovené podmínky psané korespondence.

Tyto podmínky neovlivňují Vaše zákonem stanovená práva.

Veškeré Vaše dotazy a připomínky by měly být zaslány prostřednictvím Kontaktního formuláře. V souladu s výše uvedenými podmínkami s Vámi budeme komunikovat prostřednictvím e-mailu či poštovní korespondence, pokud nebude stanoveno jinak.

Kdykoli je uživatel žádán o uvedení osobních údajů, bude upozorněn na naše Zásady ochrany osobních údajů.

Zaregistrováním na naší stránce se Vaše osobní údaje stávají součástí naší databáze a budou používání pouze za účelem prodeje a vedení statistik.

Nakládání s osobními údaji bude vždy probíhat v souladu s ustanoveními v zákonu o ochraně osobních údajů (Fundamental Law of Data Privacy) 15/1999 z 13. prosince stejně jako s ustanoveními zmíněnými v Zásadách ochrany osobních údajů.

Tyto podmínky jsou nedílnou součástí našich Obecných podmínek.

Pro více informací viz Ochrana osobních údajů.

Uvítáme jakékoli připomínky či návrhy na zlepšení našich služeb. Odešlete je prosím prostřednictvím našeho Kontaktního formuláře.

Top