Narozeniny Harry Potter: Dekorace a party doplňky

Jsi-li fanouškem Harryho Pottera nebo chceš překvapit narozeniny Harryho Pottera pro fanouška ságy, máš štěstí! Jakoby si vypil lektvar Felix Felicis, štěstí ti přálo a našel jsi v Funidelii nejlepší dekorace Harryho Pottera na narozeninovou párty hodnou Hogwartu. Nebude ti nic chybět!

Oslavit narozeniny Harryho Pottera může být velmi zábavné. Nejde jen o to vyzdobit místo slavnosti, ale i děti a dospělí si mohou obléci kostým Harryho Pottera na narozeninovou párty oblečeni jako jejich oblíbené postavy z Harryho Pottera. 

Kromě toho, v dekoracích narozenin Harryho Pottera od Funidelie najdeš: balónky, piñaty, girlandy a praporky, dekorace na stůl, formy na dorty a cupcakes a dokonce fotokoutek Harryho Pottera. Pokud ti dekorace Harryho Pottera z této sekce připadají málo, můžeš přidat více dekoračních prvků s barvami domů v Hogwartu: červenou, zelenou, modrou a žlutou. Tak se oslava narozenin Harryho Pottera může proměnit v oslavu Poháru domů v Velké síně Hogwartu.

Máme vše, co potřebuješ k oslavě nejmagičtějších narozenin Harryho Pottera. Navíc v naší sekci merchandisingu najdeš dokonalý dárek Harryho Pottera pro oslavence nebo oslavankyni.

Organizuj nejlepší narozeninovou párty Harryho Pottera ve světě "mudlů" a rekreuj nejslavnější magický vesmír s touto originální dekorací Harryho Pottera.

https://www.funidelia.cz/cart

Příbory a nádobí

Piňaty a doplňky

Balónky

Girlandy a vlaječky

Pečicí potřeby

Foto pomůcky a doplňky

Svíčky

Papírnické zboží a balicí papír

Kostýmy a doplňky Harry Potter
Kostým pro dívky Hermiona Grangerová
Made by Funidelia
Harry Potter hůlka
Made by Funidelia
Harry Potter šála Nebelvír
Made by Funidelia
Harry Potter kravata Nebelvír
Made by Funidelia
Brýle Harry Potter pro děti
Made by Funidelia
Nápady na dárky
Top