Kostýmy Máša a medvěd

Máša a Medvěd je ruská animovaná pohádka, která baví nejen děti, ale i dospělé. Vaše ratolesti mohou nyní díky našim kostýmům Máša a Medvěd být součástí jejich zábavných dobrodružství. U nás najdete vše, co je ke znovuvytvoření kvetoucího přátelství tohoto lesního medvěda s živelnou ruskou dívenkou potřeba.

Máša žije v lese a má několik domácích mazlíčků: psa, kozu a prasátko. Většina lesních zvířat se ale Máše vyhýbá, protože Máša trvá na tom, aby si s ní hráli. Jednoho dne, když se Máša zrovna honí za motýlem, narazí na medvědí noru. Medvěd ale není doma. Máša se rozhodne v noře zůstat a hrát si, jenže při tom ztropí pěkný nepořádek. Jakmile se Medvěd vrátí domů a vidí, co s jeho norou Máša provedla, snaží se jí zbavit ... ale marně. Medvěd a Máša se nakonec stanou dobrými kamarády.

Tyto kostýmy Máša jsou jedny z našich nejoblíbenějších kostýmy Animované...a jsme si jistí, že vaše ratolesti si je oblíbí také! Kostýmy Máša obsahují bílou košili, růžové šaty a šálu, která k celému outfitu pěkně ladí. Pro úplnou dokonalost stačí přidat jen blonďatou paruku!

Pro své ratolesti také můžete naplánovat tu nejlepší párty s použitím našich Máša a Medvěd párty dekorací. Nakupujte transparenty, talíře, ubrousky, balónky a spoustu dalšího zboží s tématikou této zábavné pohádky.

Filtr
Vaše vyhledávání:

Máša a Medvěd, vaše oblíbené pohádkové kostýmy!

Kostým Máša, oblíbený kostým vaší dcery.

Pokud je vaše dcera fanouškem pohádky Máša a Medvěd, náš kostým Máša si zamiluje. Součástí tohoto kostýmu jsou růžové šaty a bílá košile naší malé ruské kamarádky. Vše je pak k sobě hezky sladěno šálou

Se svými kamarády si jakožto energetická postava Máši, která si v lese hraje se svými kamarády, směje se, zpívá a dává volný průběh své představivosti, užije nekonečnou porci zábavy.

Kostým Medvěda, roztomilého kamaráda

Pokud váš malý syn považuje dobrodružství Máši za tu nejlepší pohádku, náš útulný kostým Medvěda si jistě zamiluje.

Součásti tohoto kostýmu je temně hnědá kombinéza, jejíž součástí je Medvědova usmívající se hlava, uši, a palčákové rukavice jakožto Medvědovy tlapy. Tento kostým je velmi měkký a teplý, a tedy i perfektní pro další Karneval nebo kostýmovou párty..

Kostýmy Máša jsou dostupné exkluzivně u Funidelia!

Top