Kostýmy Máša a medvěd

Máša a Medvěd je ruská animovaná pohádka, která baví nejen děti, ale i dospělé. Vaše ratolesti mohou nyní díky našim kostýmům Máša a Medvěd být součástí jejich zábavných dobrodružství. U nás najdete vše, co je ke znovuvytvoření kvetoucího přátelství tohoto lesního medvěda s živelnou ruskou dívenkou potřeba.

Máša žije v lese a má několik domácích mazlíčků: psa, kozu a prasátko. Většina lesních zvířat se ale Máše vyhýbá, protože Máša trvá na tom, aby si s ní hráli. Jednoho dne, když se Máša zrovna honí za motýlem, narazí na medvědí noru. Medvěd ale není doma. Máša se rozhodne v noře zůstat a hrát si, jenže při tom ztropí pěkný nepořádek. Jakmile se Medvěd vrátí domů a vidí, co s jeho norou Máša provedla, snaží se jí zbavit ... ale marně. Medvěd a Máša se nakonec stanou dobrými kamarády.

Tyto kostýmy Máša jsou jedny z našich nejoblíbenějších kostýmy Animované...a jsme si jistí, že vaše ratolesti si je oblíbí také! Kostýmy Máša obsahují bílou košili, růžové šaty a šálu, která k celému outfitu pěkně ladí. Pro úplnou dokonalost stačí přidat jen blonďatou paruku!

Pro své ratolesti také můžete naplánovat tu nejlepší párty s použitím našich Máša a Medvěd párty dekorací. Nakupujte transparenty, talíře, ubrousky, balónky a spoustu dalšího zboží s tématikou této zábavné pohádky.

https://www.funidelia.cz/cart
Řadit podle:
Nalezeno: 2 produktů
Filtr
Vaše vyhledávání:
    Top