Batman kostýmy

Batman je jeden z nejslavnějších hrdinů od DC Comic. Pokud jste velkým fanouškem, tyto kostýmy Batmana si jistě oblíbíte. Jsou dostupné pro lidi všeho věku…děti, dospělé a dokonce i mazlíčky! Prozkoumejte širokou nabídku kostýmů Batmana a dalších postav a padouchů. Protože kladní hrdinové nemohou existovat bez padouchů, najdete v našem katalogu také bohatou sekci kostýmů Jokera a Harley Quinn. Podívejte se také na kostýmy Batmanova parťáka Robina, ať si můžete sestavit originální kostým pro páry s Batmanem a Robinem. Doplňky jsou pro superhrdinu nezbytné, pořiďte si tedy Batmanovu masku, opasek a plášť, a vytvořte dokonalý kostým Batmana na příští Halloween nebo kostýmní party.

Filtr
Vaše vyhledávání:

Kostýmy Batman

batman logo

Temný rytíř. Křižák v plášti. Nejlepší detektiv světa. Ať už jej znáte po jakýmkoli jménem, z jakéhokoli zdroje – od filmu přes video hry pro miliony komiksů – Batman je důkazem toho, že nepotřebujete superschopnosti, abyste se stali superhrdinou ...

Batman je jednou z nejcharismatičtějších a nejoblíbenějších postav světa DC. V této sekci najdete Kostýmy Batmana pro každého – děti, dospělé a dokonce i pro Vaše čtyřnohé miláčky.

Batman je superhrdina a ochránce města Gotham City, muž skrývající svou identitu za maskou netopýra, který vyvolá děs i v těch nějdrsnějších kriminálnících. V soukromí je Bruce Wayne, miliardář a notorický playboy. Přestože nedisponuje žádnými superschopnostmi, je jedním z nejchytřejších a nejobratnějších bojovníků světa. Bruce byl ještě dítě, když byl svědky vraždy vlastních rodičů během přepadení v Gotham City. Právě tento zločin určil jeho směr v životě – stát se tou nejvýkonnější zbraní proti zločinu na světě.

Batman se v boji spoléhá na nespočet technologických vychytávek, jako jsou Batarangy, jeho super rychlý Batmobil a opasek naplněný výkonnými zbraněmi. Jeho outfit se během let mnohokrát změnil, ale jedna věc zůstala stejná, a to jeho logo – černá silueta Batmana na žlutém pozadí.

Jako většina superhrdinů se i Batman skrývá za maskou, která zakrývá téměř celou jeho tvář a chrání jeho pravou identitu.

Pokud uvažujete o kostýmu Batmana, jste na správném místě. Na Funidelia najdete široký výběr Kostýmů Batmana od klasických modelů z 60. let po nejnovější verze z filmů Batman: Odvážný hrdina či trilogie Temný rytíř.

Kostýmy Batmana pro každého

Kostýmy Batmana pro každého

V našem katalogu najdete jak luxusný deluxe kostýmy, tak levné verze, takže pokud se netopíte v penězích jako Batman, můžete se za něj alespoň na pár hodin přestrojit. Neradi bychom, aby mezi Vámi a Vaším vysněným kostýmem stála jen cena.

Nabízíme Kostýmy Batmana pro děti i dospělé, pro dámy i pány. A ani Váš čtyřnohý mazlíček nepřijde zkrátka s našimi kostýmy pro psy.

Pokud se necítíte na celý oblek, nabízíme i sady sestávající z pláště, masky a trička. Najdete u nás rovněž šaty a pokud Vám chybí svalová hmota, máme pro Vás verzi s vycpávkami.

Přestože se Batmanův oblek během let prošel vývojem, některé věci se nezměnily. Obecně jej charkterizují tmavé barvy, elegantní design, opasek na zbraně a plášť. Jak jsme již říkali, Batman od svého prvního uvedení na stříbrná plátna v roce 1943 prošel vývojem.

Na Funidelia najdete všechny verze od klasických outfitů v šedé a modré přes kompletně černou variantu z trilogie Temný rytíř po nejnovější verzi z filmu Batman vs. Superman, která kombinuje černou a šedou. Všechny kostýmy pojí charakteristický žlutý opasek a ikonická Batmanova maska.

Gotham City by se bez Batmanovy pomoci neobešlo, on je tím hrdinou, který drží veškeré zlo na uzdě. V této sekci najdete nejen kostýmy Batmana, ale rovněž kostýmy jeho spojenců i nepřátel. Robin, Joker, Harley Quinn, Bane, Penguin, Enigma, Catwoman či Poison Ivy jsou jen někteří z Batmanových “společníků”.

Batman – univerzální kostým

Batman  kostým

Zamilovali jste se do kostýmu Batmana, ale nemůžete přijít na žádnou příležitost, ke které byste ho využili? Nevěšte hlavu, prostě si vyhraďte čas, zorganizujte něco sami a příležitost obléci si svůj oblíbený kostým je na světě.

Proč třeba nezorganizovat rovnou Kostýmovou párty na téma superhrdinové či dokonce zasvětit párty jen a pouze postavě Batmana. A Vaši nejmenší jistě ocení tématickou narozeninovou oslavu.

Premiéry filmů, setkání fanoušků komiksu ... Existuje nespočet příležitostí vhodných pro některý z našich Kostýmů Batmana. A pokud máte dost peněz a chcete vzít spravedlnost do svých rukou a začít bojovat se zločinem po vzoru svého oblíbeného hrdiny, nebudeme se Vás snažit zastavit ...

Batman – hrdina bez superschopností

Batman

Většina lidí zapomíná na jeden důležitý fakt, a to ten, že Batman, ač superhrdina, nedisponuje žádnými superschopnostmi. Neumí létat, nedisponuje nadlidskou silou ani rychlostí. Absenci superschopností ale kompenzuje jinými dovednostmi a znalostmi, jež z něj dělají jednoho z nejobávanějších superhrdinů.

Zaprvé, Wayne je milionář. V podstatě se topí v penězích, vlastní více automobilů než pojme standardní parkovací dům a jeho palác je tak obrovský, že většina místností pravděpodobně zůstává nedotčena lidskou nohou. Peníze mu možná nepomohou lézt po zdech či stát se neviditelným, ale jistě neuškodí, že?

K tomu pochází z rodiny, která si své bohatství tvrdě vydřela, jeho rodiče tedy dbali i na to, aby se mu dostalo patřičného vzdělání. Batman je chytrý, má velké nadání pro detektivní práci a dokáže svou přirozenou sílu využít na maximum. Toto jsou jeho zbraně.

Žije ve paláci jménem Wayne Mansion. Jeho pozemky zahrnují i rozsáhlý systém podzemních jeskynní, jež Bruce Wayne objevil jako malý kluk a později využil jako základnu pro svou činnost jako Batman, ano řeč je o Batcave. Vchod do Batcave je zahrazen betonovou zdí, která ji chrání před odhalením.

Samozřejmě, jako každý člověk, i Batman má své slabé stránky. Jednou z jeho největších nevýhod je, že může zemřít jako každý jiný člověk – postřelením, silnou ranou, pádem, či jednoduše vinou nemoci či vysokého věku. Ano dámy a pánové, Batman stárne!

Na druhou stranu být Brucem Waynem má i své výhody. Nemusí čekat ve frontě před nočním klubem, může se chlubit těmi nejnovějšími modely automobilů a má vlastního kuchaře, který připravuje delikatesy, které obyčejný smrtelník nikdy neochutná. Nemluvě o jeho románcích. Wayne je bohatý a pohledný muž, kterému většina žen okamžitě padne k nohám. Jeho první láskou byla Julie Madison, se kterou se rozešel poté, co zjistil, že ji zajímá pouze jeho majetek. Poté prožil románek s Vicki Vale, reportérkou, která jej podezírala, že je Batmanem a chtěla se dostat blíž.

Všechny jeho další lásky věděly velice dobře, kdo je, je dost dobře možné, že právě to je svedlo dohromady. Nejslavnější z nich byla Selina Kyle známá jako Catwoman. Jejich vztah byl velice bouřlivý, podobně jako Batmanův vztah s Taliou al Ghul, dcerou jeho úhlavního nepřítele. Další nemožný románek do sbírky.

Bat párty

Bat párty

Pokud jste skalním bat-fanouškem a rádi byste jezdili v Batmobilu a žili v Batcave ... Pak musíte uspořádat pořádnou bat-párty! Inspirujte se třeba cosplayerkou Florence Sofen!

Tady máte pár jejích tipů na to, co určitě nesmí chybět ani na Vaší párty. A teď nemluvíme o Vašich přátelích, ale o postavách z příběhů o Batmanovi, ať to bude jakkoli, tyto postavy prostě musí být na Vaší párty.

Víme, že uspořádat párty po vzoru Bruce Wayna není lehké. Má peníze, slávu, ty správné kontakty a obrovské sídlo! Není lepší kombinace pro nezapomenutelnou párty, že? A není známý pouze jako skvělý pořadatel párty, ale i jako velmi štědrý host charitativních večírků v Gotham City.

Tak pojďme zkusit jiný přístup a pozvat i pár nepřátel! Batman by tohle asi neudělal, ale to NÁS nezastaví!

Joker – úhlavní nepřítel

Joker – úhlavní nepřítel

Joker, ten nejďábelštější a nejvyšinutější padouch a nemilosrdný šílený zabiják. Přestože se toho o jeho minulosti příliš mnoho neví, muselo se mu jistě stát něco velmi zlého, když ho to proměnilo v tak šílené monstrum.

Jokerův vzhled je pravým opakem Batmanova. Vyžívá se v barevném oblečení jako filaové sako a zelená vesta a občas přihodí i oranžovou. Joker se skrývá za trochu děsivější verzí klasické masky klauna, jejíž původ se liší podle příběhu, ve kterém se objevuje.

Joker je jedním z mála padouchů, se kterým má Batman opravdový problém, a jistě by si tuto párty nenechal ujít.

Harley Quinn a její pálka

Harley Quinn a její pálka

Toto ikonické psychopatické duo (Joker a Harley Qinn) vzniklo v psychiatrické léčebně Arkham Asylum ... kde jinde, že ano?

Jméno Harley Quinn je zkomoleninou slova “harlekýn”. Tato postava během let bezpochyby prošla velmi drastickou proměnou. Dnes máme na výběr z mnoha nových stylů a modelů a jak můžete vidět na fotce, její nejslavnější zbraní je baseballová pálka.

Joker ji přesvědčil, aby se přidala k jeho řádění v ulicích Gotham City a pod přezdívkou Harley Quinn společně se svou láskou Jokerem, rozsévá chaos a patří k padouchům, které má i Batman problém zastavit.

Catwoman – láska či nenávist?

Catwoman

Vztah Batmana a Catwoman je jedním z těch, neustále zanikají a obnovují se. Ze spojenců se stávali nepřáteli a vzápětí znovu spojenci.

V prostředí Gothamského předměstí vychovávaná alkoholikem, Selina Kyle byla nucena dospět již v útlém věku. Je známá jako “White-glove Thief” a specializuje se na vykrádání klenotnictví a galerií.

Po setkání s Batmanem jedné noci v parku se rozhoduje, že také chce převlek, ve kterém by páchala zločiny.

Robin – nejlepší parťák

 Robin

Je mladý, veselý, optimistický a rád hraje na piano. Jeho kostým charakterizují jasné barvy jako červená, zelená a žlutá. Tyto barvy skvěle kontrastují s temnotou a tajnůstkářstvím Batmana. Oba hrdinové se skvěle doplňují a dohromady tvoří dokonalý tým pro boj se padouchy Gotham City.

Autoři Batmana došli k závěru, že Batman potřebuje parťáka, který by s ním sdílel jeho detektivní intuici, pomáhal s jeho případy či s jeho bolestmi hlavy ... a tak vznikl Robin, který ovšem k tomu všemu dokázal zaujmout mladší publikum a získat si jeho přízeň.

Co takhle si pořídit kostýmy Batmana a Robina a vyrazit na kostýmovou párty jako toto dynamické duo po vzoru cosplayerů Florencie Sofen a Fali Ruiz-Davila.

Poisin Ivy – nejnebezpečnější botanička světa

Poisin Ivy

Poison Ivy, pravým jménem Pamela Lillian Isley, je botaničkou v Gotham City, která je posedlá rostlinami, ekologií a enviromentalismem. V rámci experimentu si od Jason Woodruea, známého jako Floronic Man, nechala vstříknout do krve rostlinné toxiny. Díky tomuto experimentu se stala tím, čím je dnes – nechvalně známou eko-teroristkou, která používá již zmíněné rostlinné toxiny a feromony ovládající mysl jako zbraně při svých ilegálních aktivitách.

Přestože její vzhled prošel během let pár proměnami, pro Poison Ivy jsou typické dlouhé rozpuštěné vlasy, oddenky ovinuté kolem rukou a nohou a zelený přiléhavý oblek ozdobený listy. Dnes patří mezi úhlavní nepřátele Batmana. Pokud se chystáte přestrojit za Poison Ivy, mrkněte na následující video, které Vás naučí, jak se nalíčit jako ona.

Riddler – mistr hádanek

Riddler

Jeho koníčkem je mást policii i Batmana svými zapeklitými hádankami. Říká si Riddler a jeho charakteristický look sestává ze zeleného obleku posetého otazníky. Pokud něco Batman opravdu nemá rád, jsou to záhady.

Narozdíl od ostatních padouchů, Riddler se zřídka pouští do fyzického boje, přestože by to bezpochyby dokázal, preferuje bojovat pomocí své inteligence. Rád vytváří smrtící pasti a pozoruje, zda se z nich hrdina dokáže dostat.

Bane – síla a inteligence

Bane

Bane je uprchlý vězeň z ostrovního vězení v Jižní Americe a super-padouch/nájemný vrah. Bane disponuje nadlidskou silou díky experimentům s deriváty látky zvané Venom. Ale nenechte se zmýlit, Bane nespoléhá pouze na sílu a snaží se rozvíjet i svou inteligenci například čtením knih.

Banea zaujala temnota Gotham City spolu s Batmanem natolik, že se stal doslova posedlým a rozhodl se zamířit právě tam, aby skoncoval s Batmanem jednou provždy. Na své cestě osvobodil ze léčebny Arkham Asylum i pár svých starých přátel ... tomu říkáme pořádná párty.

Penguin – nepřítel a donašeč

Penguin

Je zcela normální a očividně jen provozuje noční klub. Až na jeden malý detail ... jde o klub, ve kterém se schází celé gothamské podsvětí. Malý, shrbený a poněkud při těle, Penguin je jedním z Batmanových nejstarších a nejvytrvalejších nepřátel.

Na druhou stranu funguje rovněž jako jeho informátor a dá mu vědět, kdykoli padouši něco chystají. Je to potutelný šibal, který nechává veškerou špinavou práci na svých komplicích.

Ze stránek komiksů na stříbrná plátna

Od svého uvedení v komiksové podobě v roce 1938 byla tato postava, vytvořená Billem Fingerem a Bobem Kanem, adaptována pro televizi v podobě filmů i seriálů či pro video hry.

Když se poprvé objevil, Batman používal střelné zbraně a bojoval proti příslušníkům gangu. Později se objevil Joker – Batmanův vyšinutý úhlavní nepřítel. Jak příběh pokračoval, začala se vyvíjet i Batmanova osobnost a kromě padouchů se musel potýkat i s vnitřními konflikty.

Batman se na stříbrném plátně poprvé objevil v roce 1943. Od té doby jsme jej mohli vidět již ve více než tuctu dalších filmů. Některé byly úspěšnější než jiné, ale všechny se pyšnily více než zajímavým hereckým obsazením jak v roli hrdiny, tak v rolích jeho nepřátel.

Známé tváře od Michaela Keatona či George Clooneyho po Christiana Balea a Bena Afflecka si vyzkoušely, jaké je to být Brucem Waynem. V roli Jokera se objevili například Jack Nicholson, Heath Ledger či Jared Leto.

Chcete se k nim přidat? Možná se nedostanete na stříbrné plátno, ale jistě se objevíte alespoň na facebookové zdi ... Tak koukejte, ať to stojí za to a pořiďte si některý z našich kostýmů Batmana, Jokera, Harley Quinn či dalších postav z příběhů o Batmanovi.

Top