Kostýmy Disney princezen

Prožijte vlastní pohádku díky našim kostýmům Disney princezen. Tyto kouzelné kostýmy pro ženy a dívky vám tento sen splní… Staňte se princeznou o které jste vždy snila díky našemu kostýmu Frozen. Také se můžete převléct za Šípkovou Růženku, Sněhurku či Popelku. Svět Disneyho se vám otevře s touto kolekcí kostýmů. Jen si vyberte svou velikost, zvolte vhodné doplňky, které vás promění v krásnou, zakletou princeznu. Na Funidelia na vás čekají Disney princezny, abyste mohli hrát hlavní roli a znovu oživit jejich pohádkové příběhy.

Filtr
Vaše vyhledávání:

Kostýmy Disney princezny

Kostýmy Disney princezny

Ráda byste se stala středem pozornosti, byť jen na pár hodin? Snila jste o tom, že jednou přijede princ na bílém koni a vezme Vás s sebou do svého království, kde budete žít šťastně až na věky? Pokud jste od dětství snila o tom stát se princeznou, Funidelia Vám pomůže proměnit Vaše sny v realitu.

Nikdy není pozdě začít si plnit dětské sny, náš online katalog na Funidelia nabízí široký výběr Kostýmů Disney princezen pro děti i dospělé.

Najdete u nás také nespočet skvělých doplňků pro Váš okouzlující kostým.

U nás ve Funidelia věříme, že kostýmy neznají hranic. Každý může být Disney princeznou, nezáleží na věku ani pohlaví.

Rovněž věříme, že tyto kostýmy jsou skvělým nápadem na vánoční či narozeninový dárek. Která malá holčička by nechtěla pod stromečkem najít krásné princeznovské šaty. Překvapte letos Vaši maličkou Kostýmem Disney princezny od Funidelia.

Kostýmy Disney princezny

Kostýmy Disney princezny

Vítejte ve světě Disney princezen na Funidelia, kde najdete široký výběr ikonických princeznovských šatu z filmů Disney.

Objevte nádherné šaty Popelky, ikonický kostým Sněhurky či kostýmy některých novějších princezen – například slavných sester z Arendelle Anny a Elsy. Najdete rovněž Moana a Elenu z Avaloru, nejmladší a nejnovější přírůstky do rodiny Disney princezen. Nezní to skvěle?

Pokud jsou Vaše znalosti Disney princezen již trochu zašlé, nezoufejte, i s tím Vám pomůžeme. Podíváme se spolu na ty nejslavnější princezny v historii Disney. Ne každý zná jména jako Bella či Jitřenka, třeba jste otec, který chce potěšit svou malou princeznu, ale trochu se v tom ztrácí ... přeci jen je to spíš dívčí záležitost.

Jsme tu pro Vás s naším krátkým úvodem do světa Disney princezen pro nováčky. Všichni přeci chceme, aby Vaše maličká dostala ten správný Kostým Disney princezny. Tak pojďme na to.

Kostým Elsa (Kouzelné království Arendelle)

Kostým Elsa (Kouzelné království Arendelle)

Než začneme, rádi bychom něco ujasnili – všechny Disney princezny jsou skvělé. Ale každá z nich má něco, co ji odlišuje od ostatních a čím je unikátní. Podívejme se na Elsu z Ledového království. Kromě přirozené krásy, co má ona a ostatní princezny ne? Je to magická moc ovládat sníh a led. Dar, který z ní činí pravou královnu Arendelle. Bez mrknutí oka dokáže cokoli proměnit v kus ledu ... brrrr!

Dlouhé blond kadeře spletené v překrásný cop a velké jasně modré oči z ní dělají jednu z nejkrásnějších Disney princezen, o jejích ikonických modrých saténových šatech zdobených vločkami ani nemluvě.

Není divu, že kostým Elsy je jedním z nejpopulárnějších mezi malými holčičkami. Její šaty se velmi liší od šatů ostatních princezen a byly navrženy speciálně pro ni, aby jí poskytly dokonalou ochranu před mrazem.

A nezapomeňme ani na druhou hlavní postavu filmu – Annu, mladší sestru Elsy. Anna je ta odvážnější, nevinnější a nešikovnější ze dvou sester. Se svými zrzavými vlasy a pihami se své sestře vůbec nepodobá. Obě žijí pospolu v království Arendelle.

Na Funidelia najdete širokou nabídku nejrůznějších kostýmů Anny a Elsy. Každá malá holčička si tyto šaty zamiluje! Pokud nedokážete Vaší dcerku odlepit od obrazovky, když v televizi běží Ledové království a jeji nejoblíbenější písničkou je “Najednou”, pak jste našli ten pravý Disney kostým pro Vaši maličkou.

Klasika, která nikdy nevyjde z módy: Sněhurka

Klasika, která nikdy nevyjde z módy: Sněhurka

Ach, Sněhurka ... charismatická Disney princezna, která si získá srdce každého. Její krátké tmavé vlasy a originální modro-žluté šaty ji dělají snadno rozpoznatelnou. Sněhurku si zkrátka s jinou princeznou nespletete.

Jak všichni dobře víme, ač tomu její zlá macecha nechce věřit, Sněhurka je nejkrásnější dívkou v celém království.

Pokud jste vždy snila o tom, že byste se na chvíli proměnila v překrásnou Sněhurku, Vaše sny se mohou stát skutečností s naší rozsáhlou nabídkou Kostýmů a doplňků Sněhurky na Funidelia. Máme kostýmy pro každého, ženy, děti, psy a, samozřejmě, i muže.

Kromě toho najdete nepřeberné množství stylů od sexy korzetových šatiček po skromnější verze bez doplňků.

Nabízíme též kostýmy pro zákazníky s trochu klasičtějším vkusem a dětské šatečky.

S těmito skvostnými elegantními šaty zaručeně vyhrajete každou soutěž kostýmů. Pokud rádi vyčníváte z davu, s těmito Kostýmy Disney princezen se Vám to jistě podaří. A pokud není Sněhurka Váš šálek kávy, jsou tu další možnosti ...

Kostýmy Popelka

Kostýmy Popelka

Dovedete si představit lepší kostým než ten Popelky? Přestože byla Popelka původně zpracována francouzským spisovatelem Charlesem Perraultem, od té doby se dočkala mnoha přepracování včetně jednoho z nejslavnějších – zpracování studiem Disney.

Slavný animovaný film Popelka vydal Disney již v roce 1950.

Šlo o první uvedení Popelky a jejích kolegů Víly kmotřičky a zlých sester Drizelly a Anastazie na filmová plátna. Tento film byl nominován na Oskara hned v několika kategoriích včetně ceny za nejlepší hudbu.

O mnoho let později dostala Popelka nový život díky hranému filmu, jež byl na filmová plátna uveden v roce 2015. Ve filmu se objevuje Lily James v roli Popelky po boku dalších známých herců jako jsou Cate Blanchett jako zlá macecha a Helena Bonham Carter, která představuje Vílu kmotřičku. Role prince se zhostil slavný Richard Madden.

Tento film se dočkal velkého uznání nejen díky skvělým hereckým výkonům, ale taky pro dechberoucí, cenami ověnčené šaty, které Lily James ve filmu oblékla.

Repliku těchto specifických Popelčiných šatů samozřejmě najdete v našem online katalogu na Funidelia v provedení jak pro děti, tak pro dospělé. Vaše dětské sny se konečně splní.

Kostým Maleficent a šaty Šípkové růženky

Disfraz de Maléfica

Šípková Růženka nebo v Disney zpracování Jitřinka patří mezi nejslavnější postavy v historii Disney. Princezna Jitřenka je hlavní postavou pohádky inspirované dílem Contes de ma mère l'Oye neboli Pohádky matky husy od francouzského spisovatele Charlese Perraulta z roku 1697. Roku 1812 tento příběh objevili bratři Grimmové a publikovali jej pod názvem Šípková Růženka. Šípková Růženka sleduje příběh Disney princezny Jitřenky. Po spánku trvajícím 100 let je Jitřenka vysvobozena polibkem od krásného prince. Jitřenka je proslulá svou přirozenou krásou, alabastrovou pletí, dlouhými blond vlasy, štíhlou postavou a překrásnýma velkýma očima ... zkrátka dokonalá kráska. Jako každá princezna nosí překrásné dlouhé šaty, ale nejikoničtějšími je její dechberoucí růžová róba. Dalšími ikonickými šaty Jitřenky jsou lesklé modré, které má na sobě právě při tanci se svým princem.

Pokud se chystáte na Disney maškarní párty a nevíte, co si vybrat, nevěšte hlavu, v našem online katalogu najdete širokou nabídku Kostýmů Šípkové Růženky pro ženy i dívky. Ať zvolíte deluxe verzi či klasiku, s našimi kostýmy se můžete proměnit v Disney princeznu na celou noc nebo na jak dlouho budete chtít. Pokud Vás přitahují spíš temné síly, pak jistě neodoláte našemu výběru Kostýmů Maleficent. Tyto kostýmy “Královny temné magie” byly inspirované rolí Angeliny Jolie ve filmu z roku 2014. Maleficent je vysoká, štíhlá a bílá jako sníh. Černý oděv odráží její temnou osobnost.

Příběh Maleficent v Šípkové Růžence

Bylo nebylo, jednomu králi se narodila dcera a všechny víly z celého království byly pozvány na její křtiny. Všechny až na jednu. Ta se na oslavě objevila také, ale s úmyslem pomstít svou poraněnou pýchu. Poté, co všechny víly popřály princezně do života krásu a mnohé talenty, ozvala se Maleficent.

Řekla: “Až bude princezně šestnáct let, píchne se do prstu a zemře!” Král a královna zdrceni prosili vílu, aby jim odpustila a vzala svou kletbu zpět. Když ostatní víly viděly zoufalství ve tvářích krále a královny, prohlásily: “Nemůžeme vzít zpět, co již bylo vyřčeno. Ale můžeme kletbu zmírnit. Když se Vaše dcera píchne do prstu, nezemře. Upadne do hlubokého spánku a s ní celé království. Pouze polibek z čisté lásky ji dokáže probudit.” Král a královna si vydechli úlevou, přesto ale nakázali zničit veškeré ostré objekty v celém království.

Tato pohádka je považována za jeden z nejkrásnějších a nejromantičtějších příběhu z dílny Disney, ale pokud fandíte spíše temným silám, v našem katalogu na Vás čeká nepřeberné množství Kostýmů Maleficent ...

S jejím temným, ale elegantním vkusem, velmi živou animací a neomezenou kouzelnou mocí se Maleficent řadí mezi nejpopulárnější a nejikoničtější padouchy studia Disney. Pro Maleficent jsou charakteristické dlouhé černé šaty s vysokým límcem. V ruce vždy třímá své žezlo, které slouží jako kouzelná hůlka. Její nejslavnější ozdobou je její rohatá pokrývka hlavy, která podtrhává její ďábelskou image. Pohybuje se velmi pomalu a úsměvy šetří. Její prsty jsou velmi dlouhé a její nehty vždy zdobí červená barva.

Samozřejmě, že Maleficent nepatří mezi Disney princezny, ale nemohli jsme si pomoci, tato postava k příběhu Šípkové Růženky zkrátka patří.

Nabízíme Kostýmy Maleficent pro děti i dospělé. Kdo říká, že holčičky nemohou mít zálibu v temných silách a postavách?

Kostýmy Bella

Kostýmy Bella

Mezi Disney princeznami najdete nespočet různých postav a osobností. Na Funidelia najdete ty nejikoničtější šaty ze všech Disney filmů.

Mezi populární Disney princezny patří rovněž Bella z pohádky Kráska a zvíře. Nejikoničtějším lookem Belly je překrásná zlatá plesová róba, která se objevila i v posledním hraném filmu Kráska a zvíře. V těchto dechberoucích šatech se budete cítit jako opravdová kráska.

Nabízíme široký výběr Kostýmů Belly od klasické verze z roku 1991 až po nejnovější z roku 2017.

Doufáme, že tento krátký úvod Vám pomohl s výběrem, neboť víme, jak těžké může být vybrat jen jeden kostým.

Tak neztrácejte čas a pořiďte si svůj

Top