Šaty První republika: Kostýmy 20 léta a Charleston

Vítejte v kabaretu na Funidelia! Tyto Šaty První republika a Kostýmy 20 léta vám pomohou cestovat do časů prohibice, kde vládla mafie a gangsteři a flappers tancovali celou noc v luxusních šatech.

Tyto kostýmy ve stylu 20.let vás přenesou do divoké a zábavné doby plné flitrů, třásní a lesklých látek, kdy se život zdál jako nekonečný kabaret.

Prohlédněte si kostýmy, paruky a doplňky plné flitrů a lesku, perlové náhrdelníky, dlouhé cigaretové špičky nebo péřová boa, ať dodáte svému rapper kostýmu šik vzhled na příští kostýmní party. A, samozřejmě nabízíme i gangster kostýmy v opravdovém stylu Al Capone, klobouky, kravaty a gangster pistole a revolvery, ať se můžete stát jedním z drsňáků divokých 20.let.

Vyberte si svůj kostým z 20.let a vyzkoušejte si život gangstera, který pašuje whisky do tajných luxusních klubů. Kostýmy máme pro dospělé, děti a dokonce i mazlíčky.

Filtr
Vaše vyhledávání:

Kostýmy 20 léta | Dámské kostýmy na charleston a Mafia kostýmy

Taneční sál Funidelia otevírá své dveře! Vítejte v epicentru mafiánských dobrodružství a kabaretní zábavy. Kostýmy z 20. let Vás přenesou zpět do této šílené, ale zábavné éry, kdy charleston vládl tanečním sálům a flitry, třpytky a třásně byly všude. Tyto kostýmy z 20. let jsou perfektní pro silvestrovskou oslavu, tématickou párty nebo karneval, na který se můžete převléci jako celá skupina. Můžete si vybrat z kostýmů gangsterů, tanečnic burlesky nebo kabaretních umělkyň. A co takhle zorganizovat vlastní tématickou párty? Charleston pro ženy, mafie pro muže. Nebo obráceně, fantazii se meze nekladou. Připravte hudbu, kankánové sukně, kravaty, zbraně a vydejte se na výlet do bláznivých 20. Let. Nezapomeňte na ty správné doplňky, jež dovedou Váš kostým k dokonalosti. Pokud chcete jít ve stylu charlestonu, neuapomeňte na dlouhý perlový náhrdelník, peří do vlasů a náústek, pokud jste se shlédla v burlesce, nesmí Váš kostým postrádat hromadu peří a mini klobouček. A pokud jste zlovolný mafián, nezapomeňte to dát najevo kloboukem a pořádným kulometem. Nebo si uvažte kolem krku kravatu či šátek (záleží na tom, jak moc zlovolní jste) a oblečte si černý či bílý oblek. I záporáků je více druhů. Nepropásněte tyto úžasné kostýmy z 20. let, překvapte své známé a zorganizujte tématickou párty 20. let. Hoďte starosti za hlavu, v tomhle světě je život krásný, dívky jsou krásné, dokonce i orchestr je krásný.

Top