Kostýmy Harry Potter: Pláště, hábity a další

Pokud byste chtěli být přijati na Hogwartskou školu čar a kouzel, kde je možné úplně vše, stačí mít autentický kostým Harry Potter. V našem online katalogu najdete kostýmy Harry Potter, samotnou postavu, s jeho kulatými brýlemi, hůlkou, pláštěm a šálou Nebelvír, ale také kostým Hermione Grangerové a oblečení pro další postavy jako Ron Weasley, Voldemort a dokonce i kostýmy Smrtijedů a Mozkomorů.

Máme kostýmy Harry Potter pro dospělé i děti, aby se každý mohl převléknout a stát se tak nejslavnější muggle rodinou v nekouzelnickém světě.

Pamatujte, že pro kouzelníka jsou doplňky velmi důležité. Takže když budete navrhovat svůj kostým Harry Potter, nesmíte zapomenout na svoje kulaté brýle, abyste neztratili ani detail na hodině lektvarů profesora Snape a získali extra body pro váš dům, Bezová hůlka nebo proutek vaší oblíbené postavy, abyste mohli uvolnit svoje kouzla, šála, která vás zahřeje na zápasech famfrpálu, váš oblek nebo plášť, aby všichni věděli, ke které skupině na Hogwartsu patříte, a dokonce zlatonku, pokud chcete být nejlepším famfrpálovým hledačem.

A pokud jste, stejně jako my, opravdoví pottermaniak a nelíbí se vám věci dělat po mudlovsku, můžete se pořídit praporce, lampy, formy na dorty a muffiny a další příslušenství, které najdete k oslavě opravdového večírku nebo narozeniny Harry Potter.

Objednejte si již dnes váš kostým Harry Potter pro dítě nebo dospělého a obdržíte ho zítra kouzelnou sovou!

https://www.funidelia.cz/cart
Řadit podle:
Nalezeno: 156 produktů
Filtr
Vaše vyhledávání:
    Top