Star Wars kostýmy

Síla vás bude provázet s našimi Star Wars kostýmy. Pokud jste věrným fanouškem mezigalaktické ságy, určitě nechcete tuto šanci propásnout. Nabízíme také oficiální Star Wars merchandising, který hledáte. Jste na správném místě! Jen vy si zvolíte, na které straně síly chcete být. U nás najdete kostýmy Darth Vadera (i s maskou, pochopitelně). Nebo se proměňte v pravého Jedi jako Luke Skywalker, Kylo Ren, Boba Fett nebo princezna Leia. A pokud jste raději přímo v bitvě, můžete se stát pravým vojákem impéria s naším kostýmem stormtrooper. Perfektní na karneval, cosplay nebo tematickou party. Najdete u nás i výběr kostýmů nejnovějších postav ze Star Wars: Rey, Kylo Ren, Poe Dameron...a dokonce i Snoke! Koupit si oblíbený kostým Star Wars nebylo nikdy jednodušší. Doručíme vám ho ke dveřím a zbytek je snadný: oblečte se a bavte se!

Filtr
Vaše vyhledávání:

Kostýmy Star Wars, párty z jiné galaxie

Star Wars

Přestože pocházejí z jedné předaleké galaxie, nemusíte cestovat tak daleko, abyste se k nim přiblížili, nebo se dokonce stali jedním z nich. Všechny postavy ze ságy Star Wars jsou na dosah ruky s naším rozsáhlým katalogem Kostýmů Star Wars.

V našem online katalogu najdete nepřeberné množství oficiálních kostýmů a doplňků Star Wars pro muže, ženy, děti i Vaše čtyřnohé miláčky. A nezapomeňte zabrousit i do sekce dekorací a párty doplňků, Vaše Star Wars párty bude díky nim přímo hvězdná.

U nás najdete kostýmy všech postav, které se kdy objevily ve filmech Star Wars.

Nechte se svést temnou stranou Síly

Nechte se svést temnou stranou Síly

Pokud se kloníte spíše k temné straně, proč si nepořídit Kostým sithského lorda nebo dokonce repliku obleku Dartha Vadera, Dartha Maula, Kylo Rena ... nebo se chcete proměnit spíše v jejich pomocníky jako jsou Kapitán Phasma, Stormtroopeři či Flametroopeři z Epizody VII: Síla se probouzí?

Následujte světlou stranu Síly

Následujte světlou stranu Síly

Pokud patříte mezi fanoušky světlé strany, neváhejte a pořiďtě si Kostýmy rytíře Jedi, například Obi-Wana Kenobi, Luka Skywalkera či některého z jejich spojenců jako Princezny Leiy, Hana Solo nebo Chewbaccy. A nezapomeňte, “Pokud mistrem Jedi velkým státi se toužíte, kostým mistra Yody obléci si musíte,”.

Star Wars story ...

Star Wars je velkolepá franchisa vesmírných dobrodružství založená na původních filmech George Lucase. Sleduje dobrodružství nejrůznějších postav z doby “kdysi dávno v jedné předaleké galaxii”.

Původ franchisy můžeme vysledovat do roku 1977, kdy byl vydán první film Star Wars, který se rychle stal fenoménem světové pop kultury. Další díly jen upevnily jeho pozici a přinesly Georgi Lucasovi celosvětový úspěch.

Příběh se vždy točí okolo nikdy nekončící bitvy mezi světlou a temnou stranou Síly. Každý film přináší nový střet mezi diktátorským Galaktickým impériem a Rebelskou aliancí, která se snaží obnovit mír a řád v Galaxii.

Filmy ze ságy Star Wars jsou plné akce a napínavých duelů světelnými meči mezi hrdiny a padouchy. Můžete se těšit na lodě cestující rychlostí světla na nejrůznější vzdálené planety obývané těmi nejpodivnějšími stvořeními a samozřejmě na nebezpečné, ale vzrušující mise, které vyžadují skutečnou kuráž a odhodlání.

Zkrátka a dobře Star Wars přináší perfektní mix emocí, včetně spiknutí, zrady, spojenectví, rodinných konfliktů, vnitřní (i vnější) transformace postav, pevných přátelských pout a dokonce i romance. A nezapomeňme na ikonické melodie, které znají i lidé, kteří Star Wars sérii příliš nefandí, nejznámějšími z nich jsou samozřejmě úvodní znělka a proslulý imperiální pochod.

Funidelia nabízí široký výběr Kostýmů Star Wars pro všechny typy fanoušků od těch skalních, kteří kdykoli vyjmenují všechny postavy ságy, až po ty, kteří svět Star Wars teprve objevují. A tato rozmanitost se nevztahuje pouze na kostýmy, ale i jejich ceny. V této sekci najdete širokou škálu kostýmů od těch nejlevnějších po deluxe verze.

Všechno to začalo v kdysi dávno v jedné předaleké galaxii ...

Všechno to začalo v kdysi dávno v jedné předaleké galaxii ...

Star Wars je jedním z největších milníků v historii filmu. Filmy z této ságy jsou sledovány a milovány po celém světě napříč generacemi.

Sága Star Wars nabízí celou řadu zajímavých postav. Za všechny můžeme jmenovat Luka Skywalkera, Princeznu Leiu, Hana Sola, Dartha Vadera, Stormtroopery, Mistra Yodu, Obi-Wana Kenobiho či známého lovce hlav Boba Fetta. Tyto postavy se objevily v množství ikonických scén a jsou autory vět, které se staly klasikou mezi filmovými citáty.

Od uvedení prvního filmu původní trilogie v roce 1977, se svět Star Wars den ode dne rozrůstá stejně jako nyní již několikamilionová komunita fanoušků.

Popularita a úspěch Star Wars dělá z těchto filmů skvělý námět na tématickou párty nebo vánoční či narozeninový dárek.

Všechny kostýmy, na které pomyslíte

Všechny kostýmy, na které pomyslíte

V našem online katalogu najdete široký výběr Kostýmů Star Wars.

U nás najdete všechno, na co si jen vzpomenete. Všechny kostýmy jsou tříděny podle pohlaví, stylu a velikosti. O nepřeberném množství doplňků, které dovedou Váš kostým k dokonalosti, ani nemluvě. Pořiďtě si Star Wars přilby, masky, rukavice, světelné meče nebo líčení, ty správné doplňky jsou neopomenutelnou a velice důležitou součástí každého kostýmu.

Ať už sháníte kostým na karneval, halloweenskou či maškarní párty nebo do Vaší soukromé sbírky, Funidelia je tu pro Vás.

Prožijte den, týden nebo klidně delší období nekonečné zábavy s našimi neuvěřitelnými Kostýmy Star Wars. Od Tatooinu přes Corusant, Endor až po Naboo.

Star Wars – nikdy nekončící sága a u nás najdete všechny kostýmy

Disfraces Star Wars

Od prvního uvedení filmu Star Wars v roce 1977 (později přejmenovaného na Star Wars: Epizoda IV – Nová naděje) nám bylo představeno nesčetné množství nezapomenutelných postav.

První trilogie sledovala rebely a jejich snahu zničit nejmocnější a nejobávanější zbraň Impéria – Hvězdu smrti, která byla schopna zničit celou planetu během vteřin. Během této série dobrodružství jsme poznali obě strany Síly a jejich zvláštnosti.

První tři filmy (podle data vydání) nám představily řadu postav, které se zařadily mezi nejslavnější filmové postavy historie. Jsou určité postavy, bez kterých se zkrátka správná Star Wars párty neobejde. Dovolte nám představit Vám některé z těch nezbytných kostýmů na karneval, halloweenskou či maškarní párty.

Darth Vader: nejtemnější strana Síly

Disfraces de Darth Vader

Zcela první film ságy Star Wars představil i ikonické padouchy a jedním z nich byl Darth Vader, nejobávanější padouch celé Galaxie. Tato postava je charakteristická svým černým úborem a dýchací maskou, která má na svědomí jeho ikonický chrapot. Darth Vader je jedním z předních vládců galaktického Impéria.

Darth Vader je jedním z ikonických padouchů světové populární kultury a řadí se mezi největší padouchy v historii fikce. Jestli tohle není dostatečně pádný důvod, proč se přestrojit právě za něj, pak už nevíme co.

Co by to bylo za maškarní párty bez kostýmu Dartha Vadera? S jeho charakteristickou přilbou, dlouhým černým pláštěm a tmavým oblekem jistě upoutáte pozornost. Z naší široké nabídky Kostýmů Dartha Vadera si jistě vyberete jeden či dva podle Vašeho gusta. Ať už preferujete levnější varianty či deluxe verze, my je máme všechny.

Kostýmy Luke Skywalker: světlá strana Síly

Disfraces Luke Skywalker

Tato postava ztvárněná Markem Hamillem je důležitou figurou Rebelské aliance v jejím boji proti galaktickému Impériu. Pod vedením mistra Yody a Obi-Wana Kenobi se Luke stává jedním z nejmocnějších rytířů Jedi a tou nejdůležitější postavou celé ságy.

Lukovým charakteristickým oděvem je jednoduchý hábit a opasek. Poté, co se oficiálně stane jedním z rytířů Jedi, nosí spíše tmavý oděv pro zdůraznění dospělosti, ozdoby pravého rytíře Jedi.

Kostým Luka Skywalkera je nutností pro každého následovníka světlé strany Síly.

Princezna Leia: zapálená rebelka

Disfraces Princesa Leia

Milující a neohrožená Princezna Leia ztvárněná nedávno zesnulou Carrie Fisher je princeznou planety Alderaan. Je členkou senátu Impéria a agentkou Rebelské aliance. Neúnavně bojuje proti ďábelskému sithskému lordu Darthu Vaderovi a je jedním z hlavních realizátorů zničení nejmocnější zbraně Impéria – Hvězdy smrti.

Pokud uvažujete o kostýmu této rebelské hrdinky, v této sekci najdete široký výběr nejrůznějších podob Princezny Leiy.

Nabízíme ikonický kostým Princezny Leiy sestávající z bílého hábitu a opasku, přesně jako si jej pamatujete z prvního filmu “Nová naděje”.

A pro odvážnější máme i slavný Otrocký kostým Princezny Leiy, nezapomenutélné zlaté bikiny, které jí byly v nuceny, když byla držena jako otrokyně v palácy Jabby Hutta.

Kostýmy Han Solo: okouzlující pašerák

Kostýmy Han Solo

Nejelegantnější a nejoblíbenější pašerák v celé Galaxii se shodou okolností stává nepostradatelným členem Rebelské aliance. Han Solo ztvárněný Harrisonem Fordem nedá dopustit na svou milovanou loď Millennium Falcon, jejíž rychlost mu umožňuje vyhnout se hlídkám.

Han má vždy po svém boku svého co-pilota Chewbaccu, legendárního wookijského bojovníka.

Hanův charakteristický look sestává z bílého topu a černé vesty, tmavých kalhoty s červenými pruhy a vysokých bot.

A nesmíme zapomenout na Hanův blaster, který nosí ve svém vlastním pouzdru. Mít zbraň vždy po ruce se hodí, zvláště když neustále musíte očekávat neočekávané. Pokud máte rádi akci, kostým Hana Sola je tím pravým pro Vás.

Kostýmy rytíři Jedi: Kdo říká, že vymřeli?

Kostýmy rytíři Jedi

Pro vytvoření rovnováhy v síle na Vaší párty a zvýšení úrovně zábavy budete rozhodně potřebovat Kostým rytíře Jedi. Objevte náš online katalog kostýmů těchto pozoruhodných strážců míru, které obvykle sestávají z hábitu s opaskem, pouzdra na zbraň a samozřejmě světelného meče.
K těm nejdůležitějším postavám řádu rytířů Jedi patří Mistr Yoda, Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker a Luke Skywalker. V našem online katalogu najdete kostýmy všech čtyř. Následujte své instinkty a “Nechť Vás Síla provází,”.

Kostýmy droidů: toto jsou kostýmy, které hledáte!

Kostýmy droidů

Nerozlučná dvojka droidů C-3PO a R2-D2 patří mezi zásadní postavy celé ságy. Vlastně se jedná o jediné postavy, které se objevily v každé epizodě.

Tito droidi jsou zásadními pro celý příběh, v mnoha situacích by si bez nich hlavní postavy nedokázaly poradit a Galaxie by byla ztracena.

A samozřejmě nabízíme i novější modely, jako BB-8 ze sedmé epizody, který pomáhá Rey na její cestě za ovládnutím síly.

Kostýmy Stormtrooper: vojáci Impéria

Kostýmy Stormtrooper

Stormtroopeři jsou hlavní složkou obranných sil Galaktického impéria. Jejich charakteristický vzhled jim propůjčuje bílá přilba a bílý obrněný oblek. Jsou známí svou neomylnou muškou.

Na Funidelia najdete široký výběr nejrůznějších podob Stormtrooperů pro děti i dospělé. Objevte všechny verze v našem online katalobu a přidejte se k největší armádě Galaxie.

Kostýmy X-Wing: piloti Rebelské aliance

Kostýmy X-Wing

Na straně rebelů stojí piloti X-Wing, jejichž úkolem je ničit letecké síly Impéria. Poznáte je snadno podle oranžových kombinéz a bílých přileb. Sám Luke Skywalker bojoval po boku Červené letky během mise za zničením Hvězdy smrti.

Postava z Impérium vrací úder

El Imperio Contraataca

Dobrodružství pokračuje dalším dílem Star Wars a představuje řadu nových postav, které rovněž najdete v naší nabídce Kostýmů Star Wars.
V tomto díle se setkáváme s moudrým učitelem mistrem Yodou, malým, ale nejmocnějším rytířem Jedi v celé Galaxii. Poprvé také poznáváme Boba Fetta na jeho misi za zadržením Hana Sola a Landa Calrissiana, Hanova dobrého přítele, jež se spolu s ním přidává k Rebelské alianci.

Postavy z Návratu Jediho

Postavy z Návratu Jediho

Návrat Jediho (1983) je posledním dílem původní trilogie. V tomto filmu císař Palpatine dosahuje svého vrcholu jako nejobávanější a nejmocnější padouch celé ságy. Zná mnohá tajemství temné strany Síly a vždy ho doprovázejí členové imperiální stráže.

Setkáváme se také s Jabbou Huttem, podivným stvořením podobným slimáku, který žije ve svém paláci na Tatooinu a vypsal odměnu na hlavu Hana Sola.

Máme také možnost poznat roztomilé medvídkovité Ewoky, jež svou podporou rebelů sehráli rozhodující roli v legendární Bitvě o Endor.

Star Wars: Sága pokračuje sérií prequelů

Star Wars: Sága pokračuje sérií prequelů

Druhá trilogie vznikla léta po vydání Epizody VI. Tento prequel se zabývá původem postav z předchozích filmů ve třech epizodách: Skrytá hrozba (1999), Klony útočí (2002) a Pomsta Sithů (2005).

V příběhu spletitého spiknutí, jehož tvůrcem je Palpatine toužící vládnout Galaxii jako všemocný imperátor, máme možnost poznat příběh Dartha Vader a kým byl dříve stejně jako příběh toho, jak se Imperátor dostal k moci. Poznáváme také příběh Obi-Wana Kenobiho a Anakina Skywalkera a exekuci příkazu 66, který obrátil Klony proti řádu Jedi a stál život většinu z nich.

Na scénu vstupují nové postavy

Na scénu vstupují nové postavy

V průběhu druhé trilogie jsou nám představeny nové postavy, jejichž kostýmy jsou rovněž součástí naší kolekce Kostýmů Star Wars. Za všechny jmenujeme překrásnou Padme Amidalu, královnu Naboo a Dartha Maula – zlovolného sithského lorda, který zanechal ve fanoušcích Star Wars hluboký dojem.

Máme také možnost poznat Anakina Skywalkera, mladého učedníka Obi-Wana Kenobiho, jež je sveden temnou stranou Síly a stává se Darthem Vaderem a samozřejmě též Jango Fetta, nejslavnějšího lovce kriminálníků v celé Galaxii. A v neposlední řadě také klonové vojáky, ranou verzi Stormtrooperů, jež jsou součástí armády Republiky.

A nesmíme zapomenout ani na ďábelského hraběte Dooku či generála Grievouse, jež rovněž patří mezi nové postavy.

Star Wars: poslední trilogie

Star Wars El despertar de la Fuerza

30.října 2012 Disney oznámil záměr koupit společnost Lucasfilm a vydat novou trilogii, pokračování původního příběhu o mnoho let později. K již existujícím šesti dílům se tedy přidají tři nové epizody.

Star Wars: Epizoda VII – Síla se probouzí je prvním filmem trilogie. K velkému nadšení fanoušků výčet postav zahrnoval i Harrisona Forda, Marka Hamilla a Carrie Fisher v rolích Hana Sola, Luka Skywalkera a Princezny Leiy. Kromě návratu starý

Kostýmy Rey: Síla se probouzí

Disfraces de Rey Star Wars

Rey je sběračkou odpadu z planety Jakku, od útleho věku nucenou přežívat vlastními silami na nehostinné planetě. Poté co potká droida BB-8 a rozhodně se mu pomoci, ocitá se uprostřed celogalaktického konfliktu a přidává se na stranu rebelů (vedených Leiou Organou).

Kostýmy Kylo Ren: vzestup temné strany Síly

Kostýmy Kylo Ren

Kylo Ren je Reyiným úhlavním nepřítelem a hlavním padouchem filmu Síla se probouzí.

Rytíř temné strany Síly Kylo Ren je vůdcem Prvního řádu a vládne mu se stejnou vášní jako svému neobvyklému světelnému meči.

Moře zábavy s nejzajímavějšími páry Galaxie

Moře zábavy s nejzajímavějšími páry Galaxie

Pokud si chcete během letošního karnevalu užít dvojnásobné množství zábavy, převlečte se za jeden z mnoha ikonických párů ságy Star Wars. Zkombinujte kostýmy dvou Vámi vybraných postav a zrekonstruujte ty nejslavnější filmové scény.

V případě série tak naplněné legendárními postavami jsou možnosti přímo nekonečné. Kromě klasických párů můžete vyzkoušet třeba kombinaci Dartha Vadera a Stormtroopera, Palpatina a jeho strážce nebo pilotů X-Wing. A co takhle trio? Jako třeba Jabba Hutt, Boba Fett a Princezna Leiya v obleku otrokyně (samozřejmě v sexy verzi).

Pokud jde o kostýmy, neexistují hranice. Popusťte uzdu své fantazii. Víte, kde hledat.

Darth Vader a Luke Skywalker

Darth Vader a Luke Skywalker

Vztah Dartha Vadera a jeho syna Luka Skywalkera patří k těm nejkonfliktnějším vztahům celé ságy. Společně vytvářejí ty nejikoničtější momenty v historii Star Wars včetně dechberoucích soubojů světelnými meči, konverzací plných emocí a šokujících odhalení. Dovedete si představit lepší kombinaci kostýmů pro otce se synem?

Han Solo a Princezna Leia

Han Solo a Princezna Leia

Nejoblíbenější pár ságy – Han Solo a Princezna Leia. Fanoušci si je zamilovali díky kombinaci humoru, sakrasmu ale i romantiky, která tento pár provází.

Perfektní kostým pro zamilovaný pár.

Obi Wan Kenobi a Anakin Skywalker

Obi Wan Kenobi a Anakin Skywalker

Obi-Wan Kenobi a Anakin Skywalker jsou ten typ přátel, jež nikdy nepohrdne trochou akce. Objevují se v druhé trilogii a přes občasné neshody se tahle dvojka v boji perfektně doplňuje.

Tyhle dva nerozlučné parťáky si rozhodně dokážeme představit na pěkné maškarní párty.

Han Solo a Chewbacca

Han Solo a Chewbacca

Han Solo a Chewbacca, toto dynamické duo se poprvé objevilo v roce 1977 a od té doby jsou nerozlučnou dvojkou. Společně prožívají mnohá dobrodružství na palubě neslavně proslulého a nejrychlejšího vraku v celé Galaxii, Millenium Falcon. Skvělý kostým pro nejlepší přátele, kteří se spolu rádi vydávají za dobrodružstvím.

Rey a Kylo Ren

Rey a Kylo Ren

Kylo Ren a Rey jsou dvě z mnoha nových tváří, které se objevily v Epizodě VII. Skvělý námět na kostým pro fanoušky, kteří ságu teprve objevují.

Droidi: C-3PO a R2-D2

Droidi: C-3PO a R2-D2

Nezapomeňte na droidy! V našem katalogu Kostýmů Star Wars najdete i kostýmy tohoto ikonického robotického dua, slavných C-3PO a R2-D2.

Top