Harry Potter Repliky & Sběratelské

Patříte mezi potrhlíky? Milujete sbírání produktů s Harry Potterem? Jestliže Bradavice jsou Harryho místo, vy musíte zavítat na Funidelia. Dovolte nám představit nám naši nabídku replik Harry Pottera, které můžete sbírat. Figurky, nápisy, knihy nebo hůlky z této slavné ságy. Máme speciální figurky Harry Pottera, plakát s nápisem “Undesirable Nº 1”, placku s ikonickým nástupištěm 9 a ¾, krabičky s artefakty, připomínajícími Harryho, Hermionu a Rona, výstavní pouzdra na hůlky postav z Harryho Pottera, skleněnou krabičku, ve které se nachází zlatonka... Máme dokonce i ohromující repliku Příšerné knihy příšer a Pobertova plánku, abyste se mohli volně pohybovat po Bradavicích. Pokud jste blázni do tohoto kouzelného světa, pak si zamilujete sekci našeho merchandisingu na téma Harry Potter! Prohlédněte si naši sekci replik a sběratelských figurek z Harryho Pottera, nebo jakéhokoliv jiného vašeho oblíbeného filmu, superhrdinů nebo her. Popusťte uzdu vaší geeky stránce!

https://www.funidelia.cz/cart

Repliky

Svěratelské figurky

Plyšáci

Róby, tuniky & tógy

Deskové hry

 • Adventní kalendář šperky Harry Potter
  Oficiální produkt
  Obsahuje: Adventní kalendář se šperky, přívěšky, připínáčky, klíčenkami a dalším překvapením. Dá se použít jako krásná krabička na šperky o rozměrech 21 x 16,5 x 10 cm
  1 799 Kč
  K dispozici
 • Adventní kalendář Harry Potter
  Oficiální produkt
  Obsahuje: Adventní kalendář Harry Potter s 24 překvapeními, které můžete otevírat každý den až do Vánoc. Obsahuje: špendlík, držák na mobil, svorky, poznámkový blok, plyšovou klíčenku, kartu s mini čokoládovou žábou, gumu, puzzle, mylarový balónek, zlatý štítek, razítko, páska washi, klíčenka, magnet, držák na karty, ve tmě svítící štítek, čistící utěrka z mikrovláken, ponožky, zvýrazňovač.
  449 Kč
  K dispozici
Top