Harry Potter hábity: Nebelvír, Zmijozel, Mrzimor a Havraspár

Právě vám přišel zvací dopis z Bradavic? Pokud ano, pak potřebujete jeden z oficiálních Harry Potter hábitů z jedné z Bradavických kolejí. Zapomeňte obchod s hábity Madam Malkinové v Příčné ulici, váš nejlepší hábit z Nebelvíru najdete na Funidelia!

Šarlatové, zelená, žlutá nebo modrá? Nebelvír, Zmijozel, Mrzimor nebo Havraspár? Ať už máte rádi kteroukoliv bradavickou kolej , máme pláště a tuniky přesně pro vás. Přeměňte se na čaroděje nebo čarodějnici s tunikami Harryho Pottera, Hermiony nebo Rona. Žádné zaklínadlo nebo lektvar neodolá a své koleji získáte spoustu cenných bodů!

Dokončete svůj magický vzhled se šálou nebo vlastní kouzelnou hůlkou Harry Potter, aniž byste museli navštívit obchod u Olivandera. Všechen merchandising Harry Potter, jaký jste si vždycky přáli najdete na Funidelia!

Filtr
Vaše vyhledávání:

Pořiďte si hábit Nebelvíru nebo hábit, který patří k vaší oblíbené koleji. Máme všechny hábity z Harryho Pottera!

Expelliarmus!, Alohomora!, Lumos!, lektvary "Polyjuice" nebo "Felix Felicis"... jsou jen některé ze zaklínadel a lektvarů, které se v Bradavicích naučíte. Ale…bez Harry Potter hábitu se na tu nejlepší školu čar a kouzel zkrátka nedostanete!

Ne, ne, ne. Pravidla Školy jsou jasná: všechny čarodějnice a čarodějové musí jít do Bradavic v hábitu jedné z kolejí Nebelvír, Zmijozel, Mrzimor a Havraspár, podle toho, do které koleje byli zařazeni.

Raději si dejte pozor, ať vás na chodbách nepotká profesor Snape, pokud náhodou budete bez hábitu…nebo vám strhne You better make sure Professor Snape doesn't see you in the corridors bodů, o které vám pak těsně uteče školní pohár.

Jak už dobře víte, pořád můžete zajít do Příčné ulice a koupit si svůj hábit v jednom z obchodů…ale hábit Harry Potter z Funidelia je vše co potřebujete, abyste mohli začít semestr v Bradavicích se vší parádou.

Top