Oficiální hůlky Harry Potter

Lumos, Alohomora, Wingardium Leviosa nebo Expecto Patronum jsou zaklínadla už před vámi nebudou utajená díky našim perfektním hůlkám z Harryho Pottera. Pokud nevíte, co dělat během čekání na vaši pozvánku ke studiu v Bradavicích, můžete si procvičit ta nejznámější kouzla z magického světa spolu s Harrym Potterem, Hermionou, Ronem, profesorem Snapem a dokonce i lordem Voldemortem.

Na Funidelia máme všechny hůlky z Harryho Pottera a Fantastických zvířat, takže si je můžete přidat do vaší sbírky a dokončiot svůj Kostýmy Harry Potter. Nenajde se zlý čaroděj, lkterý by vám odolal, pokud budete mít bezovou hůlku nebo jhůlku Brumbála. S Hermioninou hůlkou se stanete hvězdou při kouzlení Wingardium Leviosa. A když, stejně jako my, jste stateční a myslíte si, že strach z vyslovení jména toho, které se nesmí vyslovit, popadněte hůlku Voldemorta a ukažte všem, že můžete být jedním z nejmocnějších kouzelníků z magického světa, aniž byste se museli čehokoliv obávat.

Máme širokou škálu oficiálního merchandisingu v našem katalogu a merchandising i dárky na Harry Potter, které okouzlí každého fanouška slavné ságy. Od hábitů z Nebelvíru a Zmijozelu…až po všechny hůlky z Harryho Pottera, takže vaše kouzlo vždycky bude správné a nikdo si ovás nebude myslet, že jste jenom mudla.

https://www.funidelia.cz/cart
Řadit podle:
Nalezeno: 14 produktů
Filtr
Vaše vyhledávání:
    Top