Oficiální hůlky Harry Potter

Lumos, Alohomora, Wingardium Leviosa nebo Expecto Patronum jsou zaklínadla už před vámi nebudou utajená díky našim perfektním hůlkám z Harryho Pottera. Pokud nevíte, co dělat během čekání na vaši pozvánku ke studiu v Bradavicích, můžete si procvičit ta nejznámější kouzla z magického světa spolu s Harrym Potterem, Hermionou, Ronem, profesorem Snapem a dokonce i lordem Voldemortem.

Na Funidelia máme všechny hůlky z Harryho Pottera a Fantastických zvířat, takže si je můžete přidat do vaší sbírky a dokončiot svůj Kostýmy Harry Potter. Nenajde se zlý čaroděj, lkterý by vám odolal, pokud budete mít bezovou hůlku nebo jhůlku Brumbála. S Hermioninou hůlkou se stanete hvězdou při kouzlení Wingardium Leviosa. A když, stejně jako my, jste stateční a myslíte si, že strach z vyslovení jména toho, které se nesmí vyslovit, popadněte hůlku Voldemorta a ukažte všem, že můžete být jedním z nejmocnějších kouzelníků z magického světa, aniž byste se museli čehokoliv obávat.

Máme širokou škálu oficiálního merchandisingu v našem katalogu a merchandising i dárky na Harry Potter, které okouzlí každého fanouška slavné ságy. Od hábitů z Nebelvíru a Zmijozelu…až po všechny hůlky z Harryho Pottera, takže vaše kouzlo vždycky bude správné a nikdo si ovás nebude myslet, že jste jenom mudla.

Filtr
Vaše vyhledávání:

Všechny hůlky z Harryho Pottera od vašich oblíbených postav: Bezová hůlka, Hermionina, Ronova, Snapeova, Draca Malfoye a dokonce i hůlka Voldemorta.

Pokud jste obyčejný mudla, nebo jednoduše z rodiny "Dudleyových", s našimi hůlkami z Harryho Pottera si budou všichni myslet, že jste právě promovali ze Školy čar a kouzel v Bradavicích.

Magie už před vámi nebude mít žádná tajemství. S naší magickou hůlkou budete moct trénovat jak jednoduchá kouzla jako třeba Oculus Reparo tak složitější a neodvolatelné kletby (ale prosím, používejte je jen v případě, že uvidíte Smrtijeda nebo temného čaroděje).

Vyberte si hůlku své oblíbené postavy. Na Funidelia najdete hůlku Hermiony, Harryho Pottera, Siriuse Blacka, Rona, Draco Malfoye…všechny. Pokud si sami sebe představujete jako skutečného čaroděje, můžete si vybrat přímo Bezovou hůlku (stejnou jako získal Brmbál v legendární Relikvii smrti), nejmocnější ze všech hůlek v kouzelnickém světě. Dokonce si můžete vybrat i Voldemortovu hůlku, aby se k ní nedostali jiní temní čarodějové.

Můžete zkusit svou hůlku vyslovením zaklínadla a zavoláním Accio, ale rádi bychom vás upozornili na to, že oficiální hůlky Harry Potter můžete získat jen a pouze u Funidelia.

Top