Kostýmy Kočka pro děti i dospělé

Ocťap svoje drápy a připrav se stát hvězdou večera na jakékoli párty s tvým Kostým kočka, věčným klasikem, který je vždy trefou do černého. Kostýmy koček jsou vítány na každé oslavě karnevalu nebo Halloweenu, protože to je jeden z kostýmů zvířat, které jsou nejpohodlnější, nejelegantnější a nejvíce univerzální, které najdeš ve Funidelia.

Obléknout si Kostým kočičky v černé nabízí spoustu možností: Ať už je to napodobení slavného kocoura Sylvestra nebo proměna v Catwoman... Možností, jaké druhy Kostým koťátka zde objevíš, je opravdu mnoho! Vyber si kočičí líčení a nejpříhodnější kočičí doplňky, aby sis mohl/a ukázat svou nejsladší nebo nejdivočejší stránku podle kostýmu kočky, který máš na sobě.

Proměň se v Kocoura v botách nebo v nejkrásnější kočičí dívku na Halloween s některými z modelů "Made by Funidelia". Vyber si originálnější možnosti, aby byl tvůj kostým kočičky ještě originálnější.

Procházka po naší sekci kočičích doplňků ti umožní doplnit tvůj kostým kočky o kočičí uši a čelenku nebo si vybrat nejroztomilejší kostým kočičky pro nejmenšího člena domácnosti.

https://www.funidelia.cz/cart
Řadit podle:
Nalezeno: 26 produktů
Filtr
Vaše vyhledávání:
    Top