Kostýmy Krampus

Převlékněte se letošní Vánoce za klasickou postavu, která patří k folklóru v celé střední Evropě, a která straší děti i dospělé! Co by to byl Mikuláš bez čerta, který se snaží odnést do pekla zlobivé děti? Na Funidelia nabízíme jak opravdu strašidelné kostýmy Krampuse s realistickými maskami, tak kostýmy roztomilých čertíků pro děti.

A zkrátka nepřijdou ani dívky a ženy, mohou si vybírat ze spousty kostýmů čertů a čertic, a v nabídce máme dokonce i kostýmy rozverných, svůdných ďáblic, ve kterých jistě zazáříte na každém vánočním večírku nebo kostýmní party.

Rozjeďte to letos na Mikuláše ve velkém a sáhněte po dokonalé, realistické masce Krampuse. Nezapomeňte na strašidelné doplňky v podobě rohů, pláště, pytle, ocasu nebo vidlí. Neváhejte a vyberte si na Funidelia svůj kostým Krampuse!

Filtr
Vaše vyhledávání:

Děsivé i roztomilé kostýmy Krampus. Ukažte svou ďábelskou stránku!

Co by byl prosinec bez Mikuláše, čerta a anděla! Dřímá ve vás potměšilá stránka a touha děsit? Převlékněte se letos za zlého Krampuse, který je populární vánoční postavou v celé střední Evropě! Krampus chodí v prosinci po ulicích, doprovází Mikuláše, a jeho úkolem je strašit zlobivé děti. Na Funidelia najdete propracované kostýmy, které vystraší i nejednoho dospělého, stejně jako roztomilé kostýmy čertíků a čertic pro chlapce a dívky, ve kterých si užijí školní vánoční besídku nebo divadelní představení.

Nezapomeňte na ty správné doplňky, jako jsou rohy, ocasy, pláště, paruky nebo vidle. Sestavte si svůj dokonalý kostým Krampuse pro každou příležitost. Nabízíme i kostýmy svůdných čertic, které se dokonale hodí na vánoční večírky a další oslavy, nebo na pikantní karneval.

A co takhle rodinný nebo skupinový kostým? Najdete u nás i kostýmy andělů, a tak se z vás může stát skupinka postav z pekla i z ráje! Budete vypadat skvěle jako skupina děsivých, chlupatých čertů, a roztomilých andílků s bílými křídly! Veselé Vánoce!

Top