Kostýmy Zvířata a hmyz

Mořské dno je významným zdrojem inspirace pro pořádání originální kostýmů moře pro děti i dospělé. Existuje spousta nápadů, jak vytvořit zábavný a barevný Kostým ryby nebo jakéhokoliv jiného veselého obyvatele moře. Můžete organizovat vlastní oceán obydlený nejzábavnějšími a nejšílenějšími postavami ve kostýmech mořských tvorů.

Kostýmy mořských zvířat jsou opravdu zábavnou volbou, chcete-li oslavit tematickou párty s kostýmy zvířat. Můžete vybírat z mnoha "mořsky" zábavných možností a naplnit vaši párty hosty kostýmovanými do kostýmů mořských zvířat.

V našem katalogu máme spoustu možností, aby si mohl vybrat Kostým ryby nebo jiného mořského živočicha, který vás nejvíce pobaví. Kostýmy ryb, kostýmy chobotnic, krabů, děsivých žraloků, krevet, chobotnic, barevných koníků mořských a samozřejmě nesmí chybět ani krásné mořské panny. Jsou určeny pro všechny věkové skupiny a ve všech velikostech, aby si každý mohl užít zábavnou párty "under the sea".

Dokážete si představit rozlučku se svobodou, kde ženich je oblečen jako mořská panna a je obklopen všemi svými přáteli v kostýmech krabů? Zábavné, že? Nebo dětskou párty dekorovanou jako mořské dno a všichni malí hosté oblečení do různých kostýmů mořských tvorů. Protože kromě toho máme také kostýmy ryb a dalších mořských živočichů pro miminka - tak roztomilé jako sám Nemo!

https://www.funidelia.cz/cart
Řadit podle:
Nalezeno: 87 produktů
Filtr
Vaše vyhledávání:
    Top