Kostýmy Mikuláš

Proměňte se v klasickou postavu, která patří k českým Vánocům! Naše kostýmy Mikuláše na Funidelia najdete v klasickém provedení, s vysokou čepicí, hábitem a pláštěm, i ve vtipném provedení, s barevnými doplňky.

Kostým Mikuláše se hodí nejen na tradiční procházení ulicemi, pokud plánujete s přáteli rozdávat dárky. Jistě ho užijete i na vánočních oslavách nebo třeba ve vánočním představení, které uspořádáte pro vaše děti. A jak bychom mohli zapomenout na sváteční party, diskotéky a kostýmní plesy. Tam všude nesmí trojice Mikuláše, čerta a anděla chybět!

Samozřejmě nezapomeňte na důležité doplňky jako je berla nebo košík na koledu a sladkosti pro děti, a nesmí vám chybět ani dlouhé, bílé vousy.

Rozdávejte kolem sebe radost, nebo se oblékněte do klasického kostýmu a pobavte všechny na předvánočním večírku!

Filtr
Vaše vyhledávání:

Klasické i originální kostýmy Mikuláš. Užijte si oslavu!

Mikuláš, čert a anděl jsou tradiční trojicí, bez které si neumíme představit české Vánoce. Chodí spolu ulicemi 5.prosince, a hodný Mikuláš rozdává dětem dárky a sladkosti, zatímco čert se snaží zlobivé děti nacpat do pytle. A jak bychom mohli zapomenout na mikulášské večírky, oslavy a plesy, na kterých nemůže tento symbol Vánoc nikdy chybět!

Oblékněte se letos za tuto klasickou postavu a užijte si předvánoční oslavy v jednom z našich krásných, propracovaných kostýmů! Potřebuje vaše dítě kostým na vánoční školní představení? S Mikulášem nesáhnete vedle, a určitě kostým upotřebíte i na vánoční školní besídce.

Kostýmy nabízíme v klasických i moderních variantách, a samozřejmě u nás najdete nezbytné doplňky jako je berla, vousy, paruka nebo čepice. Nesmí vám chybět dlouhý plášť v červené nebo zlaté barvě, špičatá čepice s křížem, a zahnutá třpytivá hůl. Nechcete být hodným, laskavým Mikulášem? Podívejte se na naši sekci kostýmů pro čerty a anděly. Pozvěte kamarády a proměňte se v tyto postavy. Na Funidelia si kostým určitě vyberete! Veselé Vánoce!

Top