Star Wars: toastovače, vaflovače, výrobníky popcornu a mnohem víc!

Pokud jste vždycky chtěli vědět, co jí Jabba the Hutt ke snídani, aby měl takové tělo…Pokud nevíte, co jí Yoda, aby byl tak hbitý…Objevíte to tady! V této sekci najdete nejvíc geeky elektrické přístroje v galaxii. Star Wars toastovač, ve kterým si připravíte toast ve tvaru Darth Vadera, vaflovač, který zajistí vafle ve tvaru Stormtroopera, sendvičovač pro ty nejlahodnější sendviče v celé galaxii, výrobník popcornu ve tvaru Darth Vadera, abyste už nikdy nepřišli o popcorn při Star Wars filmovém maratonu, konvici ve tvaru helmy Darth Vadera… Všechno, co potřebujete, abyste si připravili dobrotu s geeky osobitým stylem! Máme spoustu modelů toustovačů ve tvaru helmy Darth Vadera a toastovač ve tvaru Hvězdy smrti * kulatý a stříbrný přesně jako ve filmu. Užijte si lahodný toast, který by si pochvaloval i sám vládce Palpatin. Mají nstavitelné termostaty a nastavení pro rozmrazení, čiroké a dlouhé sloty, do kterých se vejdou různé druhy pečiva, a tác na drobky, který vyndáte pro snadné čištění. Dokonce je to i tlačítko, které vám dovolí vybrat si, zda chcete toast opéct na „světlou stranu“ nebo „temnou stranu“! Najdete u nás i vaflovače s tématikou Stormtroopera a hvězdy smrti s různým nastavením teploty pro smažení vaflí a nepřilnavými, nerezovými mřížkami pro snadné čištění. Všechny tyto elektrické přístroje budou dokonalým Star Wars dárkem pro kteréhokoliv fanouška galaktické ságy.

https://www.funidelia.cz/cart
 • Sada slánky a pepřenky Star Wars Sada slánky a pepřenky Star Wars
  Oficiální produkt
  Obsahuje: Elektrická slánka a pepřenka 21 x 5 cm s keramickým strojkem, který lze upravit na jemné i hrubé mletí. Mele sůl a pepř po stisknutí tlačítka. Automatické světlo. Každý funguje na 4 AA baterie (nejsou v ceně)
  1 214 Kč
  K dispozici
 • Vaflovač Darth Vader - Star Wars Vaflovač Darth Vader - Star Wars
  Oficiální produkt
  Obsahuje: Vaflovač k jednoduché přípravě vaflí ve tvaru helmy Darth Vadera. Rozměry krabice: 27,1 x 21,7 x 13,1 cm. Nepřilnavé a snadno umyvatelné topné desky.
  1 199 Kč
  K dispozici
 • Konvice Darth Vader - Star Wars Konvice Darth Vader - Star Wars
  Oficiální produkt
  Obsahuje: 1.7 litrů konvice. Navržena pro použití na všechny sporáky: plynový, elektrický, high tech a indukce. Kapacita 1.7 litrů. Pouze mytí v ruce. S příjemným zvukem který upozorní na vařící vodu a správnou teplotu na čaj.
  1 349 Kč
  K dispozici
Řadit podle:
Nalezeno: 3 produktů
Filtr
Vaše vyhledávání:
  Top