Kostýmy králík

Vítejte v úžasném světě králíků! Králíčci jsou oblíbenými zvířaty mnoha z nás, a proto jsou kostýmy zvířat jedním z oblíbených kostýmů pro všechny. V Funidelia jsme pro vás připravili širokou nabídku kostýmů králíků, takže se jak děti, tak dospělí mohou proměnit ve svou oblíbenou postavu.

A to nemluvím o naší rozsáhlé nabídce kostýmů králíků a králičích slečen. Možná chcete prožít svět pohádek a fantazie v kostýmu bílého králíka z Alenky v říši divů alespoň na jeden den. Ale pokud hledáte něco opravdu originálního a zábavného, kostým králíka, jako byl kostým růžového králíka Chandlera ve Friends, máme i to. Všechny jsou dostupné ve velikostech pro děti i dospělé. Najdete zde i kostýmy králičích slečen od těch nejmilejších pro nejmenší děti až po ty nejodvážnější ve stylu králičí slečny Playboy, jaký měla Bridget Jonesová.

Nesmí chybět kostýmy miminek králíků pro ty nejmenší členy rodiny, které jsou velmi pohodlné a snadno se oblékají. Budou opravdu k sevření!

Pokud máte Halloween párty nebo strašidelné téma, můžete být tím nejděsivějším králíkem díky naší králičí latexové masce, ke které stačí přidat krvavé doplňky a jste připraveni na vaši párty.

A samozřejmě kostýmy velikonočního králíka, ideální na hledání Velikonočních vajíček s rodinou a zábavu všichni spolu. Různé modely jsou k dispozici ve všech velikostech.

Kromě kostýmů králíků pro celou rodinu nabízíme také doplňky a příslušenství, jako jsou například králičí uši, sady sexy králičí slečny, líčení, zuby a nos králíka nebo králičí masky.

https://www.funidelia.cz/cart
Řadit podle:
Nalezeno: 30 produktů
Filtr
Vaše vyhledávání:
    Top