Kostýmy lev pro dospělé i děti

S dlouhou hřívou a majestátním postojem je v džungli lev králem a na maškarním večírku budeš králem nebo královnou s veselým a barevným Kostým lev

Kostýmy lvů jsou velmi pohodlné a univerzální, a proto patří mezi naše oblíbené Kostým lev. Některé naše Kostým lev mají divoký vzhled, jsou hrozivé a strašidelné, jiné jsou sexy a odvážné a některé připomínají nezapomenutelné filmové postavy, jako je Kostým lev z Čaroděje ze země Oz. Vyber si, jaký typ lva chceš být, a najdi ten dokonalý Kostým lev pro sebe. 

Ať už se chceš obléct jako lev na Halloween nebo karneval, nebo organizuješ rozlučku se svobodou, v Funidelia máme Kostým lev pro děti i dospělé a také pro velké velikosti až po pohodlné Kostým lev typu onesie. Nejmenší z rodiny budou roztomilí a očarující oblečeni jako malí lvi.

Neboj se uspořádat tematickou párty s Kostým lev, skvěle se budeš bavit při vytváření vlastní džungle a přeměny v jedinečného krále, obléknutého do jednoho z našich Kostým lev – vytas své drápy a zařvi silou! Roaaarrr!

https://www.funidelia.cz/cart
Řadit podle:
Nalezeno: 15 produktů
Filtr
Vaše vyhledávání:
    Top