Kostýmy netopýr

Netopýři jsou jeden z nejpopulárnějších kostýmů na Halloween. Pokud hledáte svůj kostým netopýra, jste na správném místě, protože na Funidelii máme ty nejoriginálnější.

V naší nabídce najdete unisexové kostýmy netopýra, které jsou zábavné, pohodlné a hřejivé. Jak děti, tak dospělí se mohou proměnit v krále temné noci. Neláká vás kostým netopýra pro celou rodinu? A když říkáme "pro celou rodinu", myslíme to doslova, protože máme kostýmy netopýra pro všechny velikosti, od kostýmu netopýra pro miminko, ve kterém bude vaše maličké děsivě roztomilé, po kostýmy netopýra pro vašeho mazlíčka.
Pokud vaše dítko chce mít na Halloween nejstrašidelnější dětský kostým, neváhejte jeho kostým netopýra pro děti doplnit o dostatečné množství falešné krve, která mu bude stékat po koutku úst.
Najdete zde také nejsexy kostým netopýra pro ženy, abyste mohli být strašidelně svůdní na Halloweenovou noc. Stačí ho doplnit o netopýří křídla a jste připraveni na párty.

Potřebujete doplňky ke svému kostýmu netopýra? Nebojte se, v Funidelii máme vše potřebné. Netopýří křídla, dětské netopýří pláště pro ty nejmenší, punčochy...
Mezi doplňky netopýra dostupnými na našem webu najdete také výběr masek a maškaret, abyste mohli dokonale doladit váš Halloweenový vzhled.

A chcete-li nahánět ještě větší děs... co takhle proměnit se ve slavného upíra? Drákula se dokáže proměnit v netopýra a s kostýmem upíra se můžete stát nejznámějším obyvatelem Transylvánie.

https://www.funidelia.cz/cart
Řadit podle:
Nalezeno: 18 produktů
Filtr
Vaše vyhledávání:
    Top