Kostýmy Včela pro každého

Pokud hledáte kostýmy hmyzu, dorazili jste k těm nejzábavnějším. Kostýmy včel! Nevíme, jestli je to jejich veselými barvami, zábavnými tykadly nebo nám neodolatelně připomínají Mayu včelí, ale jsou skvělou volbou pro každý kostýmový večírek.

Když jste se rozhodli stát se na den včelou, dovolte nám představit naši kolekci kostýmů včel. Máme kostýmy včel pro dospělé, děti, dívky, miminka a velké velikosti.

Pro muže najdete opravdu zábavné kostým čmelák s pohodlnou kuklou s tykadly, křídly, žihadlem a vším potřebným, abyste byli nejveselejším čmelákem na večírku nebo tím nejšílenějším!
Pro ženy máme pruhované včelí šaty a také šaty s žlutou tylovou sukni. Navíc, mnoho doplňků jako pruhované rukávy, čelenka s tykadly a dokonce křídla.

Máme také kostýmy včela pro děti, které replikují dospělý kostým, jak pro ženy, tak pro muže, abyste mohli jít oblečeni stejně jako vaše děti. Ale pokud hledáte roztomilý kostým včela pro nejmenší, najdete v našem výběru kostým včela pro miminka. Budou opravdu rozkošní se svými černými a žlutými pruhy!

Pro dobrý kostým včela je důležité dbát na detaily, proto doporučujeme, abyste se podívali na naše včelí doplňky, kde najdete mezi jiným bodavé včelí punčochy, včelí křídla, různé typy tykadel a dokonce umělé řasy.

Bzučte, smějte se a užívejte si s vaším kostým včela! Bzzz, bzzz!

https://www.funidelia.cz/cart
Řadit podle:
Nalezeno: 15 produktů
Filtr
Vaše vyhledávání:
    Top