Kůň & Jednorožec Masky

Připrav si svůj nejlepší klus a cval, abys mohl ihnat jako dobrý Kůň a zvítězit na svém příštím maškarním. Vyber si masku koně nebo jednorožce a překvap všechny své přátele. Nyní se můžeš stát člověkem s hlavou koně s těmito realistickými a zábavnými Masky jednorožce nebo koně.

V našem internetovém obchodě nalezneš široký výběr modelů, s maskami hnědého koně, bílým nebo dokonce pestrobarevným. Můžeš být divokým a šíleným koněm nebo krásným jednorožcem. Říká se, že jednorožci, ty bytosti podobné koni, ale s špičatým rohem na hlavě, nejsou skuteční. Prokaž, že jednorožci existují na svém příštím maškarním a nech všechny své přátele v úžasu.

Použij masku koně pro dokončení kostýmu tohoto zvířete celého, nebo si jen nasad masku a staneš se zábavným koněm s tělem člověka.

Ať tak či tak, s těmito Masky jednorožců a koní, vyrobených většinou z latexu a s velkým realismem, budeš vypadat jako toto krásné zvíře a ohromíš všechny svou úžasnou srstí a svým nejstylovějším krokem. Tyto masky jsou ideální pro rychlé, pohodlné a jednoduché převleky pro karneval nebo jakoukoliv maškarní.

https://www.funidelia.cz/cart
Řadit podle:
Nalezeno: 6 produktů
Filtr
Vaše vyhledávání:
    Top