Kostýmy Hermiona pro dívky a ženy

Pokud jste vždy byla na špici ve třídě a vaším snem je pracovat v Ministerstvu kouzel... pak na příštím kostýmním večírku nesmí chybět váš kostým Hermiony.

Je to tak, nejlepší kamarádka Harryho Pottera je jednou z našich oblíbených postav. Inteligentní, statečná, rozhodná a velmi loajální. Má to všechno! Stejně jako naše kostýmy Hermiony pro dívky a ženy, kterým nic nechybí.

Ale, jak vypadají naše kostýmy Hermiony? Kostým Hermiony Grangerové zahrnuje plášť z Nebelvíru se znakem a šaty, které představují uniformu z Bradavic se sukni a šedým svetrem a bílou košilí s odpovídající kravatou. Pokud dáváte přednost kalhotám, můžete si také pořídit plášť z Nebelvíru a obléci si černé kalhoty a bílou košili.

Pokud chcete svému kostýmu Hermiony Grangerové dodat finální retuš, můžete si pořídit šálu Nebelvíru a, samozřejmě, hůlku Hermiony! Víte to: zamávat a udeřit!

Najeďte si trochu hřívu nebo si kupte jednu z našich paruk Hermiony a dosáhněte dokonalého vzhledu s kostýmem Harryho Pottera pro ženy nebo s našimi kostýmy Hermiony pro dívky.

A pokud Nebelvír není vaším oblíbeným domem... nevadí, protože máme mnohem více kostýmů Harryho Pottera pro dospělé a děti ze Zmijozelu, Havraspáru nebo Mrzimoru, s kterými si jistě zajistíte extra body v Poháru domů.

A, pamatujte! Je to Levióza, ne Leviosár!

https://www.funidelia.cz/cart
Řadit podle:
Nalezeno: 21 produktů
Filtr
Vaše vyhledávání:
    Top