Vlkodlak Masky

Vždycky jste byli nadšenci do příběhů o vlkodlacích?, Byl pro vás vždy úplněk tou nejlepší spojenkou?, Snažili jste se získat schopnost proměny ve vlkodlaka pomocí černé magie a zaklínání? Doufáme, že jste nevyzkoušeli příčiny, které mýty uvádějí pro proměnu člověka ve vlkodlaka, my dáváme přednost masce vlkodlaka pro vaši proměnu v děsivějšího tvora, aniž byste museli vykonávat jakékoli čáry při úplňku.

Tyto masky vlkodlaka jsou ideální pro doplnění vašeho kostýmu vlkodlaka zejména o Halloweenu. A to proto, že vlkodlaci jsou jedním z těch děsivých postav, které hrají hlavní roli v noci živých mrtvých 31. října každého roku.

Protože naše masky vlkodlaka odhalí vaši nejdivočejší stránku, spolu s hromadou chlupů, velkými ušima a děsivými tesáky. Můžete si vybrat z těch nejděsivějších, nejsurrealističtějších nebo z těch nejvěrnějších skutečnému zvířeti, necháme to na vás. Ale ať už budete cokoli vybírat, jistě vyděsíte všechny své přátele s kteroukoli z nich a žádný upír se k vám nebude odvažovat přiblížit.

Nasaďte si naši masku vlkodlaka a staňte se příštím nejděsivějším vlkodlakem v historii.

https://www.funidelia.cz/cart
Řadit podle:
Nalezeno: 3 produktů
Filtr
Vaše vyhledávání:
    Top