Kostýmy pro Dospělé Zvířata

Kdo by neměl rád maškarní párty? Kromě karnevalu a Halloweenu mohou narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou, grilování s přáteli nebo rodinné oslavy proměnit v skvělou zábavu, pokud stanovíme jako požadavek, že všichni musí přijít oblečeni v Kostým zvířete pro dospělého. V Funidelii najdete stovky nápadů, jak si užít vaši párty a přestrojit se, ale nepochybně, co se týče jejich všestrannosti, jsou hvězdou večera kostýmy zvířat pro dospělé.

Bez ohledu na vaše preference, vždy najdete kostým zvířete pro dospělého, který vám sedne. Chcete se převléct jako pár? Existuje spousta kombinací: kočka a myš, prasátko a vlk... Chystáte velkou maškarní párty pro rodinu? Zahrajte si na celou farmu, vytvořte svou vlastní verzi "Kniha džunglí" nebo znovu vytvořte mořské dno s všemi druhy mořských zvířat. Stačí nechat vaší fantazii volný průběh a my dodáme kostýmy zvířat.

Navíc s kostýmy zvířat pro dospělé můžete vždy přidat svůj osobní dotek, který vás odliší, přidáním ličení a doplňků všeho druhu: zombie králík na Halloween, prase kuchař na grilování, kuře rocková hvězda na hudebním festivalu... Imaginaci se meze nekladou a s kostýmem zvířete pro dospělého je zábava a úspěch zaručen - slovo Funidelie!

https://www.funidelia.cz/cart
Řadit podle:
Nalezeno: 196 produktů
Filtr
Vaše vyhledávání:
    Top